YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Ekim 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

7 Ekim Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sıralamam: 6-5-2-8-4-1

2. Koşu: Sıralamam: 3-7-1-5-4-2-9

3. Koşu: Sıralamam: 6

4. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği günün 4. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

5. Koşu: Kenanaco ve Radarcı gibi isimlerin anne kardeşi olan 4 numaralı İSMİNAZ Adana’da uzak fark yaparak kazandığı ilk yarışı ile kalitesini ortaya koymuştu. Daha da iyi durumda gireceği koşuda favorimdir. 1 numaralı SER EMİR, 5 numaralı PIRIL HANIM, 6 numaralı ÜNSALMIŞ, 8 numaralı TAŞRALI ile 3 numaralı OĞLUM İLKER sırasıyla rakipleridir.

6. Koşu: Ağır kilosuna rağmen kalitesiyle grupta ağır basan 1 numaralı BAYBAŞKAN ilk şans vereceğim isimdir. 3 numaralı ARSEN LUPEN ile 7 numaralı I SAW THE SUN öncelikle rakipleridir. 4 numaralı ERSÖZLÜ ile 5 numaralı SPEEDY GUNNER sürprizlerim.

7. Koşu: Bu pistte son 2 yarışında G2 ve G1 koşu kazanan 8 numaralı MISS PLANET’in, tam hedef yapılarak hazırlandığı koşudan yine zaferle ayrılmasını bekliyorum.

8. Koşu: Hazırlıklarında ön plana çıkan 1 numaralı BABBINO ile G2 Nene Hatun koşusu galibi Kainat’ın anne kardeşi olan 5 numaralı LADY BOURBON önceliklerim. 7 numaralı PAVLONYA ile 8 numaralı SPREAD THE JOY daha sonra.

9. Koşu: Bu kez dişine göre rakipleri bulan 1 numaralı DOMANİÇ birinciliğin en güçlü adayıdır. Sevdiği pist ve mesafeye çıkacak olan 10 numaralı MUSON RÜZGARI bomboş kilosuyla favorinin eksik koşması halinde devreye girecek ilk isimdir.