YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Ekim 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

7 Ekim Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 6-5-2-8-4-1

2. Koşu: Sıralamam: 3-7-1-5-4-2-9

3. Koşu: Sıralamam: 6

4. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği günün 4. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

5. Koşu: Kenanaco ve Radarcı gibi isimlerin anne kardeşi olan 4 numaralı İSMİNAZ Adana’da uzak fark yaparak kazandığı ilk yarışı ile kalitesini ortaya koymuştu. Daha da iyi durumda gireceği koşuda favorimdir. 1 numaralı SER EMİR, 5 numaralı PIRIL HANIM, 6 numaralı ÜNSALMIŞ, 8 numaralı TAŞRALI ile 3 numaralı OĞLUM İLKER sırasıyla rakipleridir.

6. Koşu: Ağır kilosuna rağmen kalitesiyle grupta ağır basan 1 numaralı BAYBAŞKAN ilk şans vereceğim isimdir. 3 numaralı ARSEN LUPEN ile 7 numaralı I SAW THE SUN öncelikle rakipleridir. 4 numaralı ERSÖZLÜ ile 5 numaralı SPEEDY GUNNER sürprizlerim.

7. Koşu: Bu pistte son 2 yarışında G2 ve G1 koşu kazanan 8 numaralı MISS PLANET’in, tam hedef yapılarak hazırlandığı koşudan yine zaferle ayrılmasını bekliyorum.

8. Koşu: Hazırlıklarında ön plana çıkan 1 numaralı BABBINO ile G2 Nene Hatun koşusu galibi Kainat’ın anne kardeşi olan 5 numaralı LADY BOURBON önceliklerim. 7 numaralı PAVLONYA ile 8 numaralı SPREAD THE JOY daha sonra.

9. Koşu: Bu kez dişine göre rakipleri bulan 1 numaralı DOMANİÇ birinciliğin en güçlü adayıdır. Sevdiği pist ve mesafeye çıkacak olan 10 numaralı MUSON RÜZGARI bomboş kilosuyla favorinin eksik koşması halinde devreye girecek ilk isimdir.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN