YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Ekim 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

7 Ekim Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Beklentilerin çok altında koştuğu Elazığ'daki son yarışını kesinlikle ölçü almadığım Yoldaş, bir önceki Adana'da iştirak ettiği Kv-6 1500 metrelik kum koşusunu 1.45.39'luk derecesiyle kolay kazanırken buradaki çoğu rakibini de geride bıraktı. Mesafesinde ve uyum içerisindeki pilotuyla safkanı sizlere tek olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 7

4. Koşu: İstanbul'daki birbirinden başarılı sentetik pist koşuları ardından bu kez şansını Adana çiminde arayacak olan Cash In, bilinen güç ve kalitesiyle yine çok şanslı. Tabela diplerindeki yarışlarıyla form tutmaya başladığının izlenimlerini veren Feyazan, göz ardı edilmemeli. Gücü oranında ters koşabilen Khor Kalba ile bu tip mesafeleri etkili koşan Torun Callas sert rakipler. Kondisyon açığını kapatan Ice Princess, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 2-8-4-7-5

5. Koşu: Güç ve performans olarak birbirlerine çok yakın tayların mücadelesine sahne olacak bu zorlu koşuda; Anka, Felarof, Beceriklihan, Anıl Baba ile Karafırat ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 1-2-5-4-3

6. Koşu: Ankara'daki son yarışları gayet etkileyici Zümrüthan ile bu grupla baş edebilecek güçteki Black Chinese arasındaki mücadeleye, ufak tefek sorunları halledilen Heyamola'da iştirak edebilir.

SIRALAMAM: 2-6-5

7. Koşu: Bu kez çok daha hazırlıklı Jamala ile ilk sınavı gayet parlak Kamile Hatun rakiplerine nazaran bir hayli ön plana çıkmaktalar. Diyarbakır'daki ilk koşusunda olumlu izlenimler bırakan Jollty, bu ikiliden sonra değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 4-7-5

8. Koşu: Tekrardan istenilen düzeye ulaşan Divine Power, formunu önemli ölçüde geliştiren Akdenizli, zaman zaman ters koşabilen Fast Khan, önemli kilo avantajına sahip Mint Copy, istim üzerindeki The Flamingo ile toparlanma çabası içerisindeki Grand Spring sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlar.

SIRALAMAM: 4-2-10-12-1-7