YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

7 Ekim 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

7 Ekim Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Adana programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Çimde henüz kazanamamış olsa da kalitesini daha önce koştuğu yarışlarla belli eden CASH IN, sert kanartmaya sahip jokeyi ile bugün kazanabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Adana programında bugün çift bankolu şablon içinde liman olarak yer alacak bir diğer at ise FELAROF olacak. Yetenekli bir tay olduğunu koştuğu yarışlarla belli eden ve ileride daha sert gruplarda başarılı olabilecek güçte olan süratli safkan orijin olarak yatkın olduğu kısa mesafede bugün bir kez daha kazanabilir. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Adana programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son kısa galobunda 25.8 R yaparken beğenilen ve startta oyalanmaması durumunda bugün günün son ayağında kapanışı yapabilecek durumda olan THE FLAMINGO, bugün son ayakta farklı şablonlarda tek olarak düşünülebilir. 

Eko Kupon: 1-2-3-4 / 2 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1

Normal Kupon: 1-2-3-4 / 2 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-3