YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Ekim 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

8 Ekim Adanalı'nın İSTANBUL - İZMİR Altılı Ganyan Tahminleri ve Analizleri

 

İSTANBUL 1. VE 2. ALTILIM 

Yüksek bir ikramiye beklediğim programda yazdığımızın gelmesi dileğiyle.

1.KOŞU: Son yarışı ölçü olmayan PRETTY BLUE EYES uygun rakipleri yanında ve güçlü ahırı ile büyük bir aksilik olmazsa günün bankosu olacaktır. 

3. KOŞU: AKSAKAL ve KIRMIZIKAYA'nın Handikap 16 limitini aşması, son yarışını rahat kazanan ADİLABİ ise şartlı 5 şansını yitirecek olmasından dolayı kuponuma koymuyorum. Tüm bu faktörleri göz önüne alırsak KUZEN, YARİSSA, DALİCİM ve son yarışını beğendiğim ÇAKIRALİ yakın ara koşmaktan etkilenmez ise bir diğer şanslı isim olacaktır.

8.KOŞU: Uygun rakipleri yanında KARKAMIŞ en az kendisi kadar iyi olan ekürisinin desteği ile kazanmaya en yakın isimdir. 

9.KOŞU: OĞLUMEJDER ve OLGUNBABA arasındaki mücadelede en az hata yapan kazanacaktır. Sürpriz arayanlar için ara sonrası yarış gören ASLANSÜTÜ artan nefesi ve dengi rakipleri yanında ters bir yarışa imza atabilir. DİKKAT..

Diğer ayakları ise bütçeniz dahilinde şablonumdaki rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

1. ALTILIM 

4
6,5,8
3,5,6,7
5,10,4,7,6,1
1,6,3,7,9,4,2
8,2,4,3,6

KUPON BEDELİ : 151 TL

2. ALTILIM 

5,10,4,7,6,1
1,6,3,7,9,4,2
8,2,4,3,6
1,3,4,6,8,12
4
4,3

KUPON BEDELİ :151 TL

İZMİR ALTILIM 

3.KOŞU: Seri stili ile KUĞU GÜZELİ koşuyu yüksek tempoda götürmemesi halinde aynaya en yakın isimdir. Son yarışı ölçü olmayan BAŞ AĞA, son birinciliğin ardından iyi bir form yakalayan ABHER, yaklaşık üç aylık aradan sonra yarış görecek olan bu yarışa kusursuz girecek olan VASEEM dinçlik yarışı yapmasını beklediğim isimdir. Güzel hazırlıklarıyla MÖS. SPARTAKÜS ise sürpriz bir yarışa imza atabilir DİKKAT..

4.KOŞU: Ara sonrası koştuğu yarışında tüm açıklarını kapatan ERDURAN birinciliğin en güçlü adayıdır. Risk almak isteyenler için önereceğim ilk bankom olacaktır. Rakipleri ise şablonumdaki rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

5.KOŞU: Günün bana göre en zor ayağı olan, bu koşuda risk alarak UNDAUNTED FOR ideal pist ve mesafesinde bu sefer daha hazır gireceği koşuda MAIDEN'e veda jübilesi yapmasını bekliyorum.

6.KOŞU: Önde çok boş kalacak olan EGEBEYİ başta olmak üzere rakipleri şablonumda yer alacaktır.

7.KOŞU: Günün bir diğer zor ayağında, üst guruptaki Kolay birinciliğin ardından, AYTEMİZ in ağır favori çıkacağı koşuda, o yarışın kendisine ağır geldiğini düşünerek bugün benim kuponumda yer almayacaktır. Son yarışında kımıldayan URLA ZAMANI, idman pistinde kusursuz olan RECO, startta üç dört boy geç çıksa bile her an ters bir yarış koşabilecek güç ve kaliteye sahip olan, YILDIRIM ŞAH başta olmak üzere, ROYAL CAPUCINO ve HAKUNA MATATA dikkate alınması gereken isimlerdir.

8.KOŞU: Günün bir diğer zor ayağında ise kimi sorsanız ona geçilmez derim yani o derece karışık ve kısrakların güçleri ve form durumları birbirine denk. Yinede elimden geldiğince kısarak şablonumdaki rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

1,6,2,4
6//5,3,1,7
4
2,3,7,6,1
11,1,4,5,7
2,6,3,1,10

KUPON BEDELİ :150 TL 

EKONOMİK KUPON : 30 TL

BOL ŞANSLAR 
SAYGILARIMLA