YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Ekim 2017 Pazar

GanyanTime.com

8 Ekim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

4. Koşu: 10 numaralı SO EMOTIONAL, 8 numaralı MAVİŞ ve 7 numaralı MALONES başta olmak üzere, ikinci altılı ganyan'ın ilk ayağına; 4 numaralı LADY LUNA, 3 numaralı GREAT WHITE, 5 numaralı LADY STONEHEART ile 6 numaralı LIAR  bütçeler elverdiği ölçüde kuponlara işaretlenmelidir.

5. Koşu: Dişine göre rakipler yanında start alacak olan 3 numaralı CHURCHILL FIRE birinciliğin en güçlü adayıdır. Kısa bir süre ara verip problemleri çözülen 9 numaralı BORANTAY bomboş kilosuyla favorinin eksik koşması halinde devreye girecek ilk isimdir.7 numaralı MOB RULES sürprizim.

6. Koşu: Ekonomik kuponlara; 3 numaralı CANKILIÇ ile 4 numaralı COGENERATION ayrımsız yazılmalı. 2 numaralı BENNATO unutulmamalı. 8 numaralı HALİLŞAH daha sonra.

7. Koşu: Son yarışını gücüne ölçü almadığım 9 numaralı WILLPOWER en az kendisi kadar şanslı ekürisi ile favorimdir. Son koşusunda ciddi kapanmalar yaşayan 1 numaralı ISKRA ekürilerin en ciddi rakibidir. Kolay kazandığı koşu ile moral bulan 6 numaralı Mİ BOMBON unutulmamalı. Yasaklı madde ile koşturulduğu tespit edilen ve bu nedenle koşulara katılması yasaklananMISAE'nin, cezası ilgilileri tarafından ödenerek safkanın koşulara katılma yasağı kaldırıldı. Tam hedef yapılarak hazırlandığı koşuda sürprizim.

8. Koşu: En az kendisi kadar şanslı olacağına inandığım ekürisi KARKAMIŞ ile bu koşuya katılacak olan 3 numaralı GARZAN ATEŞİ kendisini tercih eden Halis Karataş ile çok şanslı görüyorum.

9. Koşu: Bursa'daki son koşusunu ölçü almadığım 8 numaralı ALİBEGİ yabancısı olmadığı pistte favorimdir. Son koşusunda kısa mesafeden etkilenen 9 numaralı BAKIRCIBEY'e uzunda dikkat edilmeli. Son yarışıyla geliyorum diyen 12 numaralı URARTU şablonlara işaretlenmeli. 1 numaralı VELİAHTIM ile 2 numaralı OLGUNBABA unutulmamalı. 


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN