YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Ekim 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

8 Ekim Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Pist ayırt etmeyen ve bu aralar güzel bir çıkış yakalayan Abher başta olmak üzere; Kuğu Güzeli, Vaseem, Baş Ağa, Mösyöspartaküs ile Anadolu Hisarı zorlu koşuda sırası ile düşünülmeli.

SIRALAMAM: 2-1-4-6-3-5

4. Koşu: Tecrübeli rakipler arasındaki ilk sınavını sonlarda yaptığı düzgün ataklarıyla kazanmayı bilen Buzultay, gelişen kondisyonuyla yine çok şanslı. İstim üzerindeki Kaptan Evo, eküri destekli Yakutiye ile dengi grupta mücadele veren Erduran en küçük bir hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 5-3-4-6

5. Koşu: Dikkat çekici ilk koşusu ardından bir süre istirahat ettirilen El Nino ile koştukça çok daha iyi yerlere geleceğine inandığım Dökerson ikilisinin tamamladığı hazırlıkları kusursuz. Bu iki tayı ufak bütçeli kuponlar için yeterli görmekteyim. Untaunted For ile Prenses Melek sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 3-2-4-11

6. Koşu: Ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim olan sınıf safkan Gümbürgümbür'ü daha önce kolaylıkla geride bıraktığı rakipleri arasında başarılarına bir yenisini eklemesini bekliyorum.

SIRALAMAM: 1 // 6-3-7

7. Koşu: Startla birlikte önde iyi bir tempo bulduğu son 1200 metrelik kum koşusunu 1.13.56'lık derecesiyle kolay kazanan Aytemiz, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da söz sahibi olacaktır. Uygun kilolu Royal Capucino, start sorunundan dolayı beklenilen yarışları gerçekleştiremeyen Yıldırım Şah ile takı değişikliğine giden Air Touch favorinin sert takipçileridir.

SIRALAMAM: 2-5-4-3

8. Koşu: Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Fairy Fast, lehine piste sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde özlediği birinciliğe kavuşabilir. Bursa'daki yarışı kazanarak moral depolayan Çarçıra, hiçte yabancısı olmadığı piste yine çok şanslı. Önde boş kalacak olan Chaste ile sıkı bir hazırlıktan geçen Akoya Pearl her an devreye girebilecek yetenekteler. Her geçen gün daha iyi duruma ulaşan Pedaliza ise fazlaca ihmale gelmez.

SIRALAMAM: 6-3-2-1-10