YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ BEYAZ BAYRAK 9 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK TAKİPÇİLERİMİZE 6.475 TL KAZANDIRDI. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN.

8 Ekim 2017 Pazar

Mami SAHIN

8 Ekim Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün İstanbul'da 9 koşulu ve cazip bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Bugün pistin durumuna da kuponları yatırmadan önce son kez bakmtakta yarar olacak. İstanbul'da yağışlı bir gün var. Günün ilk ayağında start alacak olan Dai Jin yavrusu LADY LUNA, güzel ikinciliğinden sonra bugün burada kazanabilir. Pedigrisi beğenilen safkan tecrübeli binicisi ile açılışı yapacaktır. 

Günün ikinci ayağında ise 3 yaşlı İngiliz safkanlarına ait zor bir handikap mücadele var. Çimdeki istikrarlı koşularından sonra yağışın olması da lehine olacak olan CHURCHILL FIRE, bilinen stiliyle burada kazanabilir. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Bugün daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler pedigrisinin hakkını veren ve ve ilerleyen günlerde daha sert gruplarda başarılı olmasını beklediğim GARZAN ATEŞİ'ne güvenebilirler. Bu atı küçük kuponlarda farklı bir tek olarak düşünebiliriz. 

Eko Kupon: 4 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 2-3-4

Normal Kupon: 4 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 3-4 / 2-3-4


11.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

11.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN