YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

8 Ekim 2017 Pazar

Mami SAHIN

8 Ekim Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün İstanbul'da 9 koşulu ve cazip bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Bugün pistin durumuna da kuponları yatırmadan önce son kez bakmtakta yarar olacak. İstanbul'da yağışlı bir gün var. Günün ilk ayağında start alacak olan Dai Jin yavrusu LADY LUNA, güzel ikinciliğinden sonra bugün burada kazanabilir. Pedigrisi beğenilen safkan tecrübeli binicisi ile açılışı yapacaktır. 

Günün ikinci ayağında ise 3 yaşlı İngiliz safkanlarına ait zor bir handikap mücadele var. Çimdeki istikrarlı koşularından sonra yağışın olması da lehine olacak olan CHURCHILL FIRE, bilinen stiliyle burada kazanabilir. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Bugün daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler pedigrisinin hakkını veren ve ve ilerleyen günlerde daha sert gruplarda başarılı olmasını beklediğim GARZAN ATEŞİ'ne güvenebilirler. Bu atı küçük kuponlarda farklı bir tek olarak düşünebiliriz. 

Eko Kupon: 4 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 2-3-4

Normal Kupon: 4 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 3-4 / 2-3-4