YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

8 Ekim 2017 Pazar

Mami SAHIN

9 Ekim Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Küçük Cemre ile tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Baba Metin arasındaki mücadeleye, süratli yapısı ve inatçı karakteriyle Cengo’da iştirak edebilir.

SIRALAMAM: 5-3-1

4. Koşu: Etkisiz son yarışını ölçü almadığım Küçük Demirkırım, her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan Harputhanı, kazanarak moral bulan Kısmet Kız, tabela sonlarındaki son yarışları olumlu Şehlevent tamamladığı hazırlıkları eksiksiz Pratik Nevzat ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 3-2-4-5-10

5. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Grubun en hazır ve pişkin isimlerinden olan Cutthroat, iç start çekme avantajıyla bir solukta bitirmeye çalışacaktır. Güçlü bir kan hattına sahip Eleven Eleven, güzel çalışmalarıyla favoriye zorlu anlar yaşatabilir. Bu günkü binicisi idaresinde güzel bir hazırlık döneminden geçtiği gözlerden kaçmayan Ahtopot ile çime yatkın orijiniyle Dişikafkaslı hatalardan istifade edebilirler.

SIRALAMAM: 2-6-1-5

6. Koşu: Bu pist ve mesafede katıldığı 11 startından 8’ini kazanan Küçük Matra, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Bilinen kalitesiyle Zealous Line ile sorunları halledilen The Daughter Sun öncelikli takipçileri. Legend Of Caria ve New Alaçat sürprizlerim.

SIRALAMAM: 3-2-5-4-1

7. Koşu: Son koşularına nazaran oldukça vasat rakipler arasında mücadele veren Rumet, güzel hazırlıkları ve tam mesafesinde kazanması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 3 // 1-5-8

8. Koşu: Kilo farklarının şanslı eşitlediği günün son ayağında; Vasily, Demirbüken, Aslanstar, Skorer, Eserhan ve Holding Victory sizlere önerebileceğim en şanslı isimler.

SIRALAMAM: 5-4-2-7-6-8