YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 25 HAZİRAN BURSA TAHMİNLERİ GECE, ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNDE YAYINDA OLACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Ekim 2017 Pazar

GanyanTime.com

9 Ekim Oğuz Hüner BURSA Altılı Ganyan Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Şablonuma yazdıklarım değilde yazmadiklarım hakkında yorum yapacağım.

DOGUHAN: Yaşlı ve cok formsuz.

HERGELE: At cok belli etmiş çimci oldugunu Bursa'da katıldıgı 5 kum yarişinda da tabelası yok hatta kotu dereceler yapmiş.

RUAT: Her zaman önde gitmeyi seven bir at ama kendi temposunda burada onu bozacak cok at var ve kilosu cok agır kaçacak ama ben bitirebilicegini dusunmuyorum.

BAŞYAZAR: Hem yaşlı hem form durumu cok zayıf zaten handikap puanından da belli 7 yaşında 50 handikap biraz zor yarış olacak, hiç dusunmemize gerek yok.

GUNGORAGA: Çok kalite bir safkan fakat cok uzun arası var, hiç bu kadar ara vermemis belliki bi sorunu varmiş umarim gidermişlerdir fakat bu yariş fazla zorlamazlar.

2. AYAK: İki ati çok önde tutuyorum ki bunlar ASARCIKLI ve BURAKSAH, muhtemelen ikili bitmesini dusunuyorum, ikili oynamayi sevenler buraya ikili bahis yapabilirler.

3.AYAK: Her zaman maiden yarişlarda atlardan cok sahiplerine bakiyorum ki burada cok surpriz de bir at buldum 2 numara AS YOU WISH ki gelirse kimse kalmaz heralde ama dedim ya surpriz, diger tutugum atlar şablonda.

4.AYAK: Kesinlikle surpriz olucagını dusunuyorum sıralamam sablonda.

5.AYAK: HIGH SPEED TRAIN ve FIBONACCI ikisi de seri ve inatçi az hata yapanin kazanacagi bir yariş olucak.

6.AYAK: Gerçekten zor bir yariş 4 atla var ve bunlarin ikisi tam zit, demek istedigim 3 ve 4 numara bunlar WEST GROVE ve ALHUN bunlarin tam mesafesi fakat 1 ve 2 numara LUCKY RACER ve ISTANBUL HOUSE bunlar ise uzuncu ama cok kaliteli taylar mesafeyi kısaltabilirlerse cok basarili olurlar. ben bu 4 ati ayirmadim tavsiyem baska at aramayin yeterli bu atlar.

Şablonum

6-10-3-8-9
3///6
5-9-2-10-7
5-4-3-9-8-11-1-10-7-2-6
4-6
4-3-2-1

Şans bizden yana olsun.
Oğuz Hüner


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN