YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

8 Ekim 2017 Pazar

GanyanTime.com

9 Ekim Oğuz Hüner BURSA Altılı Ganyan Tahmin ve Analizleri

 

1.AYAK: Şablonuma yazdıklarım değilde yazmadiklarım hakkında yorum yapacağım.

DOGUHAN: Yaşlı ve cok formsuz.

HERGELE: At cok belli etmiş çimci oldugunu Bursa'da katıldıgı 5 kum yarişinda da tabelası yok hatta kotu dereceler yapmiş.

RUAT: Her zaman önde gitmeyi seven bir at ama kendi temposunda burada onu bozacak cok at var ve kilosu cok agır kaçacak ama ben bitirebilicegini dusunmuyorum.

BAŞYAZAR: Hem yaşlı hem form durumu cok zayıf zaten handikap puanından da belli 7 yaşında 50 handikap biraz zor yarış olacak, hiç dusunmemize gerek yok.

GUNGORAGA: Çok kalite bir safkan fakat cok uzun arası var, hiç bu kadar ara vermemis belliki bi sorunu varmiş umarim gidermişlerdir fakat bu yariş fazla zorlamazlar.

2. AYAK: İki ati çok önde tutuyorum ki bunlar ASARCIKLI ve BURAKSAH, muhtemelen ikili bitmesini dusunuyorum, ikili oynamayi sevenler buraya ikili bahis yapabilirler.

3.AYAK: Her zaman maiden yarişlarda atlardan cok sahiplerine bakiyorum ki burada cok surpriz de bir at buldum 2 numara AS YOU WISH ki gelirse kimse kalmaz heralde ama dedim ya surpriz, diger tutugum atlar şablonda.

4.AYAK: Kesinlikle surpriz olucagını dusunuyorum sıralamam sablonda.

5.AYAK: HIGH SPEED TRAIN ve FIBONACCI ikisi de seri ve inatçi az hata yapanin kazanacagi bir yariş olucak.

6.AYAK: Gerçekten zor bir yariş 4 atla var ve bunlarin ikisi tam zit, demek istedigim 3 ve 4 numara bunlar WEST GROVE ve ALHUN bunlarin tam mesafesi fakat 1 ve 2 numara LUCKY RACER ve ISTANBUL HOUSE bunlar ise uzuncu ama cok kaliteli taylar mesafeyi kısaltabilirlerse cok basarili olurlar. ben bu 4 ati ayirmadim tavsiyem baska at aramayin yeterli bu atlar.

Şablonum

6-10-3-8-9
3///6
5-9-2-10-7
5-4-3-9-8-11-1-10-7-2-6
4-6
4-3-2-1

Şans bizden yana olsun.
Oğuz Hüner