YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21 Ekim 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

Prof. Selahattin Batu Koşusu'nu Özcan Yıldırım ile ÖMER IN MY HEART Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Türk atçılığı üzerine geniş araştırmalarda bulunmuş Prof. Selahattin Batu adına düzenlenen koşu (Açık-A3), programın 7. mücadelesi olarak gerçekleşti. Bu önemli randevuyu, Hikmet Kızılca'nın sahibi ve yetiştiricisi olduğu doru erkek tay ÖMER IN MY HEART (Artie Schiller - Patsy Ann / Yankee Gentleman) jokeyi Özcan Yıldırım ile kazanmayı başardı. Oldukça gösterişli bir galibiyete imza atan safkan, son olarak 1 Ekim tarihinde İstanbul'da katıldığı K. Sahir Kurutluoğlu Koşusu'nu (G3) dördüncü olarak tamamlamıştı.
  
Birincilik ikramiyesi 115.000 TL olan, kum pistte 1500 metre mesafeli koşuda 2 yaşlı yaşlı 8 İngiliz tayı start aldı. Prof. Selahattin Batu Koşusu'nun ikinciliğini, Halis Karataş idaresindeki CİVANIM (Victory Gallop - Sipse / Perfect Storm) elde ederken, son iki koşusunu kazanmayı başaran HEARTS REASON (Lion Heart - Stand To Reason / Gulch) Gökhan Kocakaya ile üçüncü, SHARPA (Kurtiniadis - Dinara / Sri Pekan) isimli tay ise Ahmet Çelik idaresinde tabelayı tamamlayan tay oldu.
  
Kazanan ÖMER IN MY HEART için koşunun bitiriş derecesi  1.33.74 olurken, farklar Uzak - 1,5 Boy - 2 Boy şeklinde sonuçlandı.


21.11 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN