YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Kasım 2017 Perşembe

GanyanTime.com

1 Aralik HorseMan KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.AYAK: Önde gitmeyi seven atların bir araya geldiği bir grup. Jokeyler bu yarışın kaderinde temel belirleyen olacak. Bundan dolayı ilk şansı HARPUT RÜZGARI'na veriyorum son yarışında büyük favoriydi ya kumu sevmedi ya da o gün iyi değildi bakalım ikinci kum denemesi nasıl sonuçlanacak. İkinci sırada ikinciliklerin safkanı STEEL AND FIRE var benim için. Bi yarışı diğerini tutmasa da ÖZKURT, apranti indirimi ile MY FREEDOM ve son olarak da kum piste çıkmasına şaşırdığım KAYNARCA'yla bu ayağı geçmek istiyorum.

2.AYAK: Bu yarışta ondan daha fazla sürate sahip olan yok ama kuma ilk defa çıkması soru işareti fakat orjine baktığımızda ağırlıklı kumcu safkanlar görüyoruz; WHISPER bu pisti koşacağım derse yanına kimse yaklaşamaz. Yok beni sentetiğe geri götürün derse de yavaş yavaş 2 yaşlılığında ki forma dönmeye başlayan FAIRY DANCER ve bu mesafeyle pek işi olmasa da takı değişikliğinin olumlu etkileyeceğini düşündüğüm WEMBLEY FIRTINASI rakip olur.. 

3.AYAK: LİVACAN, ÖZGENHAN, GÜLFIRTINASI yazıp bu ayağı geçiyorum. 

4.AYAK: Sıfır tempolu yarışlardan bir tanesi daha önde kim gidecek tam olarak kestiremiyorum ama yarışın kaderini onun çizeceğini söyleyebilirim. Mesafeye alerjisi olsa da yarış çok yavaş gideceği için sprint atacak gücü bulacağını düşündüğüm GÜNYÜZÜ benim ilk atım. Yarış çim olsaydı ilk sırada verirdim fakat kumda o kadar etkili olmayan YILDIZGÜZELİ yarışı kısaltırsa bi sürpriz yapabilir. Son olarak da bu gruplarda koşması bile garip olan, eski günlerini aratan TUMBULZELE deyip bu ayağı kapatalım.

5.AYAK: Yarışı kazanması startta ne kadar kalacağı ile alakalı olan KARA ŞİMŞEK, yerde bir damla yağmur bulursa daha da iyi koşacak olan EL MIRADOR ve  son yarışında yakında yarış kazanacağım haberiniz olsun diyen OSMANİYE ÇOCUĞU ile bu ayağı geçmek istiyorum. 

6.AYAK: Son yarışını jokeyinin erken yürümesi ve yarışı kazandım artık demesiyle kaybeden BLACK ADLER. Aradan sonra gövde gösterisi yaparak kazanan ve yedi kilo vererek bu yarışa gelen ROYAL HAN mesafe bence aleyhine olsa da formuyla yazılmalı. O günkü tahminimde de söylemiştim lütfen beni kumda koşturun diye bağıran SUPER ALP biraz daha alıştığı pistte hafifleyen kilosu ve bence daha etkili jokey ile mutlaka yazılmalı (en azından bahislere koyun). Jokeyini bulan ayrıca dinlenerek bu yarışa gelen TOVİN sert tempolara çıkmazsa tabeladan düşmez. Son olarak da kendini unutturan ama hep tabela diplerinde dolaşan KOBATER eğer pist ıslak olursa en dış kulvardan bir  şok yaşatabilir dikkat!

Herkese bol şanslar...

1.ayak: 5,9,3,1,8
2.ayak: 5 // 11,1
3.ayak: 5,6,7
4.ayak: 1 // 4,3
5.ayak: 1,3,8
6.ayak: 6,5,3,10,12