YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Kasım 2017 Perşembe

Mami SAHIN

1 Aralik Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Aradan sonra yarış görerek açıklarını kapatan Harput Rüzgarı ile koştukça daha iyi yerlere geleceğine inandığım Kaynarca arasındaki mücadeleye, Kocaeli pistini seven Önemli’de iştirak edecektir. Takıları çıkarılan Navigation, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde ekibinin yüzünü güldürebilir. Aprantisi tarafından iyi idare edildiği takdirde My Freedom, mesafesinde koşuya ağırlığını koyacaktır. Gücü nispetinde başarılı koşan Özkurt, fazlaca ihmale gelmez.

SIRALAMAM: 5-8-2-6-1-3

3. Koşu: İstanbul iç piste muntazam bir hazırlıktan geçen ve kaba kumda katıldığı 5 startından 2’sini kazanırken sadece bir kez tabela dışında kalan Büyük Beyaz’ın anne kardeşi olan Whisper, bu tip mesafelerde sürekli adından bahsettiriyor. Önde kuracağı sert temposuyla bir solukta bitireceğine inandığım kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5

4. Koşu: Olumlu tedavisi ardından katıldığı ilk yarışında gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek tatminkar bir 3.lük çıkaran Livacan ile Ankara’da 6 gün önce iştirak ettiği kum sınavı bu grup için yeterli Özgenhan arasında sıkı bir çekişme olmasını bekliyorum. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 5-6

5. Koşu: Makineden 10 boy geç çıktığı İzmir’deki son yarışından 4.lükle ayrılan Tumbulzele, aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde elverişli rakipleri geride bırakacaktır. Aksi takdirde; yükselişteki Günyüzü ve bu kez çok daha hazır Güzelkaya devreye girecektir.

SIRALAMAM: 3-1-2

6. Koşu: Çok ciddi bir ara kapattığı son yarışını beğendiğim Osmaniye Çocuğu, start probleminden dolayı bir süre dinlendirilen Gürman Ağa, İstanbul’dan iyi giden Kara Şimşek, istikrarlı El Mirador ile gününde olduğu zaman farklı koşabilen Mister Storm ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 8-4-1-3-2

7. Koşu: Son koşularına oranla oldukça önemli bir kilo verdiği gözlerden kaçmayan Torun Rüzgar başta olmak üzere; Odessa Shine, Super Alp, Royal Khan, Black Adler, Mütekamil, Gaddara ile Kalkandere sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 13-14-10-5-6-9-2-8