YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Kasım 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

1 Kasım Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Günün ikinci ayağında start alacak olan EL HAMAME, ilk kez çime çıkıyor. Kumdaki başarılı yarışlarından sonra yarış kazanacak tecrübeye erişti. Bugün kendine uygun rakipler yanında kazanarak maiden'a veda edecektir. 

İstanbul programında günün üçüncü ayağında ise 3 ve yukarı İngiliz safkanlarına ait Handikap 15 mücadele var. İdman pistindeki son kısa işinde beğenilen ve bir süredir takip listemiz içinde yer alan REKOR, tecrübeli binicisi ile yatkın olduğu pist ve mesafede bugün kazanabilir. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. İstanbul'daki son çim koşusu ölçü olmayan ve son 400'lük galobunda 24.0 R yaparken dikkat çeken CHEAT, bugün daha çok koştuğu pistte start alacak. İstanbul programında farklı bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler tarafından değerlendirilebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 5-6-7 / 4 / 4 / HEPSİ / HEPSİ / 1 

Normal Kupon: 5-6-7 / 4 / 4 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3