YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Kasım 2017 Perşembe

GanyanTime.com

10 Kasim Adanalı'nın BURSA Altılı Ganyan Tahmin ve Yorumları (TUTTU)

 

3. KOŞU : Yaklaşık iki ay geriye alınan HARPUT RÜZGARI kum piste yatkın pedigrisi ve idmanlarındaki güzel işlerini sahaya yansıtması halinde kazanmaya en yakın isimdir. Rakipleri ise sırasıyla bu pist ve mesafede kazanmış olduğunu iki yarışından sonra formunu muhafaza eden ÖZ KURT, kısa aradan sonra görmüş olduğu yarışlarının ardından tırnağının ucunda olan NAVIGATION, son koşmuş olduğu tabelasının ardından GKDB ilave olması ile MC GREGOR, kendine düşen payı almak isteyecektir. MAİDENden çıktığı yarışlarının ardından formlarını muhafaza eden SUPER STEEL ve GAUDİ hata kollar.

4. KOŞU : İlk defa start alacak olan TAMAHKAR güçlü pedigrisi ile en şanslı isimdir. 
Her geçen gün artan formu ile tırnağının ucuna getirilen SÜNGÜTAY başta olmak üzere bütçesi dahilinde at yazmak isteyenler şablonumdaki rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

5. KOŞU : YÜCELİR, ZEUS ve BABASEYFİ arasındaki mücadelede en az hata yapan kazanacaktır.

6. KOŞU : Oldukça vasat rakipleri yanında INDIAN DADY çok büyük bir aksilik olmazsa tabiri caiz ise güle oynaya kazanacaktır. Ayakları düz bassın.

7. KOŞU : Hiç bir türlü inanmadığım KINOWA kalitesiyle mecburen yazıyorum. Neden derseniz gerek padokta gerek idmanlara hep sağlıklı görünse de yarışta çok pasif ve farklı, acaba eski arızası nüks eder diye mi üzerine gitmiyorlar bilmiyorum. Son yarışını ölçü almadığım bu yılın flaş taylarından REBEL YELL, form durumu gayet tatminkar olan MORE THAN GAME, starttan düzgün çıkması halinde bu gurup ile her zaman baş edebilecek güç ve kaliteye sahip olan ANGEL HORSE kuponun sigortasıdır.

8.KOŞU : Ara sonrası ikisi çim biri kum olmak üzere üç yarış gören ancak son yarışında üzerine fazla gidilmediğini gözlediğim BABA SITKI başta olmak üzere, rakipleri ise şablonumdadır.

1,2,3,4,7,5
9,8,6,10,4,12
3,4,8 (6 KOŞMAZ)
3
5,9,6,1
1,3,4,5,8,2,12

BOL ŞANSLAR 
SAYGILARIMLA