YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Kasım 2017 Cuma

GanyanTime.com

10 Kasim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 5

2. Koşu: Sıralamam: 4

3. Koşu: Sıralamam: 1-2-4

4. Koşu: Sıralamam: 1-2-5

5. Koşu: Bu kez son yarışlarına oranla daha müsait bir grup yakalayan 8 numaralı ABUŞ’un, süratli gidecek koşuda sonlarda yapacağı etkili sprinti ile kazanan olmasını bekliyorum.  

6. Koşu: Ankara’daki son yarışı oldukça başarılı olan 6 numaralı BAYBAŞKAN ikincilikler serine bugün son verebilir. İzmir’den hedef yaparak gelen 2 numaralı FAIR MONT öncelikle rakibidir. 1 numaralı PERFECT WARRIOR, 4 numaralı IMPULSIVE, 3 numaralı BLAZE TO WIN, 8 numaralı SİNCLAR ile 10 numaralı KHAN OF GHOST sırasıyla değerlendirmeye alınmalı.

7. Koşu: Ekonomik kuponlara; 1 numaralı ALDERAMİN ile 7 numaralı KINALI KUZU ayrım yapılmadan yazılmalı. Uzun mesafelerde başarılı koşan 5 numaralı GÖZ AĞRISI dikkate alınmalı. 6 numaralı HİRA ile 2 numaralı BEYAZ KULE geniş kuponlara önerim.    

8. Koşu: Sert rakipler yanındaki son koşusunu ölçü almadığım 4 numaralı GALİÇYA dişine göre rakipler yanında maiden’a veda etmeye ilk adayımdır. Hazırlıkları eksiksiz olan 2 numaralı DÖVER yarış hayatına kazanarak başlayabilir. İzmir’den formda gelen 6 numaralı BATUMAY, kantarmasını yakından tanıyan jokeyi ile dikkate alınmalı.  

9. Koşu: Son yarışı dört dörtlük olan 4 numaralı PRINCESS WESTPORT aynı performansını tekrarlaması durumunda birinciliğe uzanabilir. 4 aylık aranın ardından 4 yarış görerek tüm açıklarını gideren 1 numaralı LİRA LİRA süratli gidecek koşuda sonlarda yapacağı etkili sprinti ile kazanabilir. Bu pistte start aldığı 3 koşusu da birbirinden başarılı olan 5 numaralı JETTAY yazılarak bu ayak geçilebilir.

10. Koşu: Mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 8 numaralı LAZPACI başta olmak üzere, günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.  


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN