YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
22.09 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

10 Kasım 2017 Cuma

GanyanTime.com

10 Kasim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sıralamam: 5

2. Koşu: Sıralamam: 4

3. Koşu: Sıralamam: 1-2-4

4. Koşu: Sıralamam: 1-2-5

5. Koşu: Bu kez son yarışlarına oranla daha müsait bir grup yakalayan 8 numaralı ABUŞ’un, süratli gidecek koşuda sonlarda yapacağı etkili sprinti ile kazanan olmasını bekliyorum.  

6. Koşu: Ankara’daki son yarışı oldukça başarılı olan 6 numaralı BAYBAŞKAN ikincilikler serine bugün son verebilir. İzmir’den hedef yaparak gelen 2 numaralı FAIR MONT öncelikle rakibidir. 1 numaralı PERFECT WARRIOR, 4 numaralı IMPULSIVE, 3 numaralı BLAZE TO WIN, 8 numaralı SİNCLAR ile 10 numaralı KHAN OF GHOST sırasıyla değerlendirmeye alınmalı.

7. Koşu: Ekonomik kuponlara; 1 numaralı ALDERAMİN ile 7 numaralı KINALI KUZU ayrım yapılmadan yazılmalı. Uzun mesafelerde başarılı koşan 5 numaralı GÖZ AĞRISI dikkate alınmalı. 6 numaralı HİRA ile 2 numaralı BEYAZ KULE geniş kuponlara önerim.    

8. Koşu: Sert rakipler yanındaki son koşusunu ölçü almadığım 4 numaralı GALİÇYA dişine göre rakipler yanında maiden’a veda etmeye ilk adayımdır. Hazırlıkları eksiksiz olan 2 numaralı DÖVER yarış hayatına kazanarak başlayabilir. İzmir’den formda gelen 6 numaralı BATUMAY, kantarmasını yakından tanıyan jokeyi ile dikkate alınmalı.  

9. Koşu: Son yarışı dört dörtlük olan 4 numaralı PRINCESS WESTPORT aynı performansını tekrarlaması durumunda birinciliğe uzanabilir. 4 aylık aranın ardından 4 yarış görerek tüm açıklarını gideren 1 numaralı LİRA LİRA süratli gidecek koşuda sonlarda yapacağı etkili sprinti ile kazanabilir. Bu pistte start aldığı 3 koşusu da birbirinden başarılı olan 5 numaralı JETTAY yazılarak bu ayak geçilebilir.

10. Koşu: Mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran 8 numaralı LAZPACI başta olmak üzere, günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.