YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Kasım 2017 Perşembe

Mami SAHIN

10 Kasim Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Yarış kazanarak moral bulan ve ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo farkı bulunan Super Steel, bunu bir kez daha lehine çevirebilir. İstanbul iç pisteki hazırlıkları kusursuz Harput Rüzgarı ile formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Navigation sert rakipler. Geniş oynayanlar ise bu ayağı kapatmalıdır.

SIRALAMAM: 7-1-3-2-6-5-4-8

4. Koşu: Gücü nispetinde başarılı koşabilen Tekmutlu, tırnağının ucuna getirilen Süngütay, dengi rakipler arasında Gümüşkuşak, yükselişini sürdüren Serracem ile dikkat çekici ihazırlıklarıyla Maruf Bey ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 10-8-4-12-6

5. Koşu: Bu aralar güzel bir form sıçraması gösteren Baba Seyfi, müsait kilosu ve tempolu gidecek olan yarışta kuponlara öncelikli yazılmalı. Büyük bir hayal kırıklığı yarattığı son koşusuna anlam veremediğim Yücelir, ciddi hazırlıklarıyla kendisini affettirmeye çalışacak. Aşama içerisindeki Kara Zeytin, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır. Zaman zaman ters koşan Zeus ise sürprizim. 

SIRALAMAM: 6-3-8-4

6. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve form durumu üst düzey Indian Dady, lehine pist ve mesafede birinciliğin en güçlü adayıdır. Tayı elverişli rakipler arasında sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3

7. Koşu: İstanbul iç piste yaptığı hazırlıkları kusursuz Rebel Yell, her geçen gün daha iyi bir duruma gelen Kinowa, tam bir istikrar abidesi olan More Than A Game ile form durumu üst düzey Angel Horse arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor.

SIRALAMAM: 9-5-6-1

8. Koşu: Kuma çıktıktan sonra hatırı sayılır sonuçlarla ayrılan Heveskar, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde gruba üstünlük sağlayacaktır. Bu kez çok daha hazırlıklı İsmi Yiğit ile eli kulağına getirilen Mirhan favorinin en küçük hatasını affetmeyecekler.

SIRALAMAM: 4-5-8


19.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN