YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

10 Kasım 2017 Cuma

GanyanTime.com

11 Kasim Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Sıralamam: 8

3. Koşu: 4 numaralı THOR, 5 numaralı BİLGİNİNOĞLU ve 3 numaralı MERTADAM önceliklerim. Yarışın gidişatı lehine olan 7 numaralı ÖZREİS dikkate alınmalı. 9 numaralı ALİŞİRİN OĞLU ile 1 numaralı GÖLCÜK ASLANI yazılarak ilk ayak geçilebilir.

4. Koşu: 5 numaralı TATVAN KIZILCA, 2 numaralı AMIGRA, 1 numaralı MALERBA, 4 numaralı GÜRSOY ve 3 numaralı MADEMOISELLE arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: 3’te 3 yaptığı kum piste geri dönen 1 numaralı VICTORY PROMISE favorimdir. Beklentilerimin fazla olduğu ve uzun mesafeli çim yarışlarında daha iyi yarışlara imza atmasını beklediğim 3 numaralı İNAZUMA, ilk kez çıkacağı kumda nasıl bir sonuç olacak merak ediyorum. 2 ay geriye alınan ve problemleri çözüldükten sonra kazanarak dönen 6 numaralı ANTONELLA yazılarak bu ayak geçilebilir.

6. Koşu: 1300 metre mesafede koşmuş olduğu yarış hayatının ilk startını bu pistte ve bugünkü jokeyi idaresinde el oynatmadan 1.17.29 yaparak güzel bir dereceyle kazanan, buradaki rakiplerinin koşmuş olduğu 1300 metre mesafedeki koşu derecelerinden daha iyisini ortaya koyan 2 numaralı CARBONARO'nun, ilk yarışındaki gibi yine beyaz bayrak ayna yaparak kazanmasını bekliyorum.

7. Koşu: 2 numaralı MAHREM ile 4 numaralı BERKUK ekonomik kuponlar için yeterli görülebilir. Adana’dan kazanarak moralli gelen 3 numaralı GÜLRUH HATUN daha sonra değerlendirmeye alınabilir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatmalı.   

8. Koşu: Son 3 koşusundaki formu ve önemli sıklet avantajıyla 9 numaralı MISTER RIGHT favori olmayı hak ediyor. 6 numaralı DEDE TAŞI, 4 numaralı DESTINO, 5 numaralı GUILTY PLEASURE, 11 numaralı ALBANY ile 13 numaralı KINGSTON BOLT sırasıyla rakipleridir.