YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Kasım 2017 Pazar

GanyanTime.com

12 Kasim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 3-4-2-7-6

2. Koşu: Sıralamam: 8-1

3. Koşu: Sıralamam: 5-9-3-2-12-7

4. Koşu: Yaklaşık 3 aylık bir süre geriye alınan ve problemleri çözülen 4 numaralı BODRUM KALESİ, son 3 koşusuna oranla daha uygun grupta favorimdir. 5 numaralı AYAHNA ile 2 numaralı MAVRA en ciddi rakipleridir. Sentetik pisteki yarışlarını ölçü almadığım ve çimde daha iyi yarışları bulunan 1 numaralı ARTİSEMRE unutulmamalı.

5. Koşu: Gördüğü koşuların ardından istenilen seviyeye gelen 7 numaralı BORANTAY ilk şans vereceğim isimdir. Grubun formda ismi 1 numaralı LADY GIRL ile sevdiği pist ve mesafeye çıkacak olan 2 numaralı BABADOĞAN sert rakipleridir. 5 numaralı ALTIN AKAR dinçlikle sürpriz yapabilir. 3 numaralı AĞAÇELİK, 4 numaralı SIERRA MAESTRA, 6 numaralı MOB RULES ile 8 numaralı LUXEMBURG bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.

6. Koşu: Yarış hayatının ikinci startından itibaren hep sınıf yarışlarda izlediğimiz 3 numaralı BAYEZID oldukça uygun rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenler tek yazabilir. 8 numaralı MONTANA favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimdir.  

7. Koşu: Sürprize açık gördüğüm günün 7. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazılması taraftarıyım. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.  

8. Koşu: Son yarışıyla sınıf atladığını gözler önüne seren ve ilgilileri tarafından bu koşuya tam hedef yaparak hazırlanan 2 numaralı ISKRA favoridir. Bu pistte geride bıraktığı 5 koşudan 3'ünü kazanmayı başaran ve ikiliden düşmeyen 6 numaralı Mİ BOMBON en sert rakibidir. 8 numaralı FLASHING GIRL ile 1 numaralı I SAW THE SUN yazılarak bu ayak geride bırakılabilir.  

9. Koşu: İlk yarışını 3'te 3 yapan Tayyiphan'a, son koşusunu ise jokeyinin fazla güveninden kaybeden 7 numaralı RUN AND WIN'in, Halis Karataş idaresinden bu kez kanarak maiden'a veda etmesini bekliyorum.


19.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN