YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

12 Kasım 2017 Pazar

GanyanTime.com

12 Kasim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 3-4-2-7-6

2. Koşu: Sıralamam: 8-1

3. Koşu: Sıralamam: 5-9-3-2-12-7

4. Koşu: Yaklaşık 3 aylık bir süre geriye alınan ve problemleri çözülen 4 numaralı BODRUM KALESİ, son 3 koşusuna oranla daha uygun grupta favorimdir. 5 numaralı AYAHNA ile 2 numaralı MAVRA en ciddi rakipleridir. Sentetik pisteki yarışlarını ölçü almadığım ve çimde daha iyi yarışları bulunan 1 numaralı ARTİSEMRE unutulmamalı.

5. Koşu: Gördüğü koşuların ardından istenilen seviyeye gelen 7 numaralı BORANTAY ilk şans vereceğim isimdir. Grubun formda ismi 1 numaralı LADY GIRL ile sevdiği pist ve mesafeye çıkacak olan 2 numaralı BABADOĞAN sert rakipleridir. 5 numaralı ALTIN AKAR dinçlikle sürpriz yapabilir. 3 numaralı AĞAÇELİK, 4 numaralı SIERRA MAESTRA, 6 numaralı MOB RULES ile 8 numaralı LUXEMBURG bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.

6. Koşu: Yarış hayatının ikinci startından itibaren hep sınıf yarışlarda izlediğimiz 3 numaralı BAYEZID oldukça uygun rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenler tek yazabilir. 8 numaralı MONTANA favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimdir.  

7. Koşu: Sürprize açık gördüğüm günün 7. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazılması taraftarıyım. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.  

8. Koşu: Son yarışıyla sınıf atladığını gözler önüne seren ve ilgilileri tarafından bu koşuya tam hedef yaparak hazırlanan 2 numaralı ISKRA favoridir. Bu pistte geride bıraktığı 5 koşudan 3'ünü kazanmayı başaran ve ikiliden düşmeyen 6 numaralı Mİ BOMBON en sert rakibidir. 8 numaralı FLASHING GIRL ile 1 numaralı I SAW THE SUN yazılarak bu ayak geride bırakılabilir.  

9. Koşu: İlk yarışını 3'te 3 yapan Tayyiphan'a, son koşusunu ise jokeyinin fazla güveninden kaybeden 7 numaralı RUN AND WIN'in, Halis Karataş idaresinden bu kez kanarak maiden'a veda etmesini bekliyorum.


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN