YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

1 Kasım 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

2 Kasım Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Geçtiğimiz hafta katıldığı 1500 metrelik kum koşusunu fotoya yakın yaptığı düzgün ataklarıyla kazanmayı bilen Malerba ile kısa bir süre istirahat ettirilen White Iron arasındaki mücadeleye, formunda gözle görülür gelişmeler mevcut Deucalion'da katılacaktır. Hazırlıklarındaki havasını bir türlü performansına yansıtamayan Transporter'den ise ters bir yarış gelebilir. 

SIRALAMAM: 1-3-2-7

2. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Uzun süreden beridir eksiksiz bir hazırlıktan geçen ve en az kendisi kadar iyi durumdaki ekürileriyle birlikte mücadele veren Hep Beraber'in kazanacağına inanıyor ve sizlere tek olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 3

3. Koşu: Adana'dan kazanarak moralli dönen Berkalp ile uzun aradan sonra iki yarış gösterilerek açıklarını kapatan Burukmert ilk etapta düşünülmesi gereken isimler. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Atom Adam, tabela sonlarındaki yarışları tatminkar Kralındamı ve bomboş kilosuyla Kurye ihmale gelmezler. Beşiryıldız ile Semihkan sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 3-1-2-6-7-4-5

4. Koşu: Çok güçlü bir kan hatına sahip bulunan ve dereceli galoplarla eksiksiz hazırlandığı söylenen Queen Salima için ekibinin de beklentileri bir hayli yüksek. Grubun bir diğer hazır isimlerinden olan ve ayağına çok çabuk olduğu söylenen The Chabbar, iç start çekme avantajıyla bir solukta bitirmeye çalışacak. İkili arasındaki mücadelede en az hata yapan koşunun galibini belirler. 

SIRALAMAM: 7-5 // 1

5. Koşu: 59 kiloyla katıldığı son 1200 metrelik çim koşusunda, fotoya yakın dış kulvardan yaptığı düzgün atakları ancak kendisine tabela sonunda şans bulmasına yeten Eyota'nın uygunlaşan sıkleti ve tempolu gidecek olan koşuda çok daha iddialı olacağına inanıyorum. İyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyan Sefire Sultan, form durumu üst düzey Guilty Pleasure ile mesafedeki en iyi dereceye sahip Albany en küçük bir hatayı affetmeyecekler. 

SIRALAMAM: 4-3-1-2

6. Koşu: İstanbul'daki son Kv-6 1300 metrelik çim koşusunda, hücumda geç kaldığından dolayı sonlardaki kuvvetli atakları ancak kendisine 1.24.76'lık derecesiyle Sanberk'in hemen gerisinde 2.lik getiren Taçser'in bu gün için aynı hataya düşmediği takdirde kazanması normal sonuç olacaktır. Kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 6 // 8-3-2

7. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form sıçraması gösteren Mister Riht ile mesafenin başarılı isimlerinden Dede Taşı arasındaki mücadeleye, 1400 çimde katıldığı iki sınavından da zaferle ayrıldığı gözlerden kaçmayan Socrates'de iştirak edecektir. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Precious Jewel, bu sınavı dahil takibe alınmalı. Start sorunundan dolayı gerçek gücünü performansına yansıtamayan Prenses Nehir ise sürpriz uğraşı verecektir. 

SIRALAMAM: 3-1-2-6-7

8. Koşu: Üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan Gökkale, yükselişini sürdüren Gölcük Aslanı, inatçı yarış karakteriyle bilinen Akhun, DİLBAĞI takacak olan Karaeser ile Ankara pistini seven Bessey ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır. 

SIRALAMAM: 4-5-2-6-3

9. Koşu: Kumda çok daha formda rakipler arasında koşarak adından bahsettirmeyi başaran Mücizekaya, bu kez takılacak olan DİLBAĞI ile çok daha iddialı bir sonuçla ayrılabilir. Problemlerinden kurtulan Ucanarda ile İzmir'de tamamladığı hazırlıkları iyi Güneydoğulu öncelikli takipçileri. Gedizkaya ve Kralarslan hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır. 

SIRALAMAM: 2-3-1-9-8