YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Kasım 2017 Perşembe

GanyanTime.com

2 Kasım Sporx.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Günün ilk ayağında start alacak olan PEDALIZA'nın son kum yarışları ölçü değil. Son galobunda dikkat çeken safkan bugün ters bir yarış çıkartabilir. Bu mesafede risk alarak günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Günün ikinci ayağında ise 4 yaşlı Arap atlarına ait zor bir handikap mücadele var. MÖSYÖSPARTAKÜS, etkili binicisi ile bu koşuya katılacak. Tercihli start ile başlayacak at bugün startta sorun yaşamazsa bu mesafede farklı bir yarış çıkartabilir. Rakiplerine oranla daha iyi durumdaki atı çift bankolu şablon içine günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Kumdaki ikinciliğinden sonra geliyorum sinyalleri veren ve binicisi hata yapmazsa pedigrisinin hakkını vererek burada çok koşacak olan BATUŞKIZI, yarış hayatının üçüncü koşusunda kazanarak maiden'a veda edebilir. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde de tutmakta yarar var. Farklı şablonlar tarafından alternatif bir tek olarak düşünülebilir. Problemleri giderilen safkan, At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 3 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3 / 3 

Normal Kupon: 3 / 3 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3 / 3-5-6-7-8  


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN