YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Kasım 2017 Pazar

Mami SAHIN

26 Kasim Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Kumda şimdiye kadar katıldığı 5 startında da adından bahsettirmeyi başaran Talia Hanım, devam ettirdiği güzel durumuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Çok erken yürüdüğü Ankara’daki son sınavında Matador Kıza’a az farkla boyun eğen Alesis, aynı hataya düşmediği taktirde adını birinciliğe yazdırabilir. Bir türlü istenilen performansı ortaya koyamayan Bled’en beklenilen patlama gelebilir.

SIRALAMAM: 10-2-4

4. Koşu: İstanbul’dan çok iyi durumda giden Hasafet ile tamamladığı hazırlıkları eksiksiz Great Master ikilisine eşit şans vermekteyim. Toparlanmaya başlayan Özdemir ve uygun kilolu formda Soydan ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 2-1-4-8

5. Koşu: Ankara’da başarılı bir sezon geçiren Mister Right, başarısız son yarışına anlam veremediğim Pisces, sorunları halledilen Caracas, tırnağının ucuna getirilen Spartacus ile dinçlik yarışlarını seven Salamıs ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 5-1-2-7-9

6. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Dalgacı ile Gülruh Hatun birincilikte eşit şanstalar. Form durumu gayet ışıltılı Sangam, 5 gün önceki yarışında olduğu gibi erken yürümediği takdirde zaferle ayrılabilir. Açıklarını hızla kapatan Kalender Kız, göz ardı edilmemeli. Ekürisiyle Şelale sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 3-2-5-7-6

7. Koşu: Gücü sınırlı ve bir o kadar formsuz kısrakların mücadelesine sahne olacak bu ayakta; Royal Sun, İskeçe, Dong Feng, Three Cat, Kızım Semiha ile Crocan sizlere önerebileceğim en şanslı isimler.

SIRALAMAM: 9-4-3-11-5-2

8. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve sınıf olarak bu grubun çok üzerindeki Bay Emir’in kazanması normal sonuç olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3