YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

27 Kasım 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

27 Kasim Beyaz Bayrak SANLIURFA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. ALTILI 

1. Ayak : Bu kez şansını Ferit ile deneyen ÜÇMAYIS kazanmaya yakın. Yarış görüp nefes açan AVZER, İzmir çiminde güzel yarışlar çıkaran ÇEKENBİLİR, Urfa'da gördüğü yarışta kıpırdayan KAYA UÇ, Ankara dan gelen CANAHMEDİM maidenden çıkmaya aday taylardır.

2. Ayak : Yüksek tempoda gidecek ve mesafeden dolayı hataya yer olmayan, denk güçlerin bir araya geldiği bu koşuyu kapatıyorum.

3. Ayak : Güç ve kalite olarak bu gruptan üstün olduğuna inandığım MAKTAYMAN, bugün lehine mesafede Urfa'nın başarılı jokeyi ile piste çıkıyor. Son yarışı ölçü değil. Seriye takan GOLDEN FOOT ihmale gelmez.

4. Ayak : Sert grupta koştuğu son yarışı ölçü olmayan PERKBEY ve uygun rakipler bulan BABALAHİM mücadelesine katılabilecek safkanlar şablonumdadır.

5. Ayak : Sezon başındaki başarılı kısa kum yarışlarını hatırladığımız ve bir süredir de uzun mesafe sentetik kumda denenen ZARTAR ile lehine mesafeye Ferit Yardımcı ile çıkan SAALİH ikilisini bu koşu için yeterli görüyorum.

6. Ayak : Adana da hatırı sayılır gruplarda yaptığı 2. liklerin ardından, ölçü almadığım uzun çim yarışının ardından Urfa'ya gelen safkan, lehine pist ve mesafede kazanmasını bekliyorum. Rakip TEKFORDUNGÜLÜ. 

Altılı Ganyan Tahminim 

11.1.3.6.2
HEPSİ
3.1
7.1.9.11.2.3
6.4
10.6

Kupon tutarı : 144 TL

Bol şanslar.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN