YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! 23 Temmuz Pazartesi tahminleri öğle saatlerinde eklenecektir. Takipte kalın. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Kasım 2017 Salı

Mami SAHIN

28 Kasim Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Adana programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün üçüncü ayağında start alacak olan DOMATES GÜZELİ, kazandığı koşu sonrası formunu artırdı. Bugün kendine uygun rakipler yanında bir kez daha kazanabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında çift bankolu şablon içinde yer alacak bir diğer limanımız ise GUILTY PLEASURE olacak. Bilinen kalitesi ile kazandığı koşularla beğeni toplayan safkan artırdığı form durumu ve idman pistindeki dereceli işlleri ile bir kez daha kazanmaya gidiyor. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında bugün farklı bir şablon veya alternatif bir tek üzerinde çalışacak yarışseverler günün son ayağında yönelebilir. İstikrarlı tabelalarından sonra bugün kazanacak duruma geldi. İlgililerinin yüzünü bugün güldürebilir. Bu atı bir süre takip listesi içinde de tutmakta yarar var. 

Eko Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 4 / 2 / 1-2-6 / 3

Normal Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 4 / 2 / 1-2-6 / 1-3-4