YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Kasım 2017 Salı

GanyanTime.com

29 Kasim Adem Adar BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları

 

1.Ayak: Ara sonrası iki koşu görüp yeterli forma ulaşan (3) ALAKIZ koşuda favorimdir. Bursa'daki son uzun mesafeli koşuda elde ettiği üçüncülüğü ile (5) CANIM CİĞERİM daha etkili olduğu kısa mesafeli yarışta favorinin en ciddi rakibi olur. Koşudaki sürpriz (1) FAUSTİNO'dan gelir.

2.Ayak: Çıktığı ilk iki yarışta, daha deneyimli rakiplerine çarpılan (8) MARUF TAY 14 günlük aranın ardından, daha hazır gireceği yarışta, favorimdir. Son yarışında gayet rahat önlerde iken,son metrelerde jokeyinin teşviklerine cevap veremeyerek gerilerde kalan (9) SÜNGÜTAY o gün için bir problem yaşadığını düşündüğümden sorunları halledilmiş ise bugün favorinin ilk rakibi olur. İstanbul'da koştuğu yarışlarda başarı gösteremese de kalitesine inandığım (4) DURUKANBEYİ Bursa'da tamamladığı idmanları sonrası iyi bir yarış çıkaracaktır. Önlere erken sarkıp yarışta adından söz ettirebilecek yetenekte olan (5) GÜMÜŞKUŞAK koşudaki bir diğer şanslı isim olacaktır.

3.Ayak: Formunun zirvesinde olan (2) ASARCIKLI banko öneriyorum.

4.Ayak: Bursa kum pistte farklı koşan kalite isim (1) THE WORLD İS YOURS favorimdir. 47 günlük aranın ardından tekrar koşacak olan (4) GAZELLE EYES start sorunu yaşamaz ise adından söz ettirecek yetenekte bir isimdir. Kaba kumda da koşabilen (5) OGUZ koşuda sürpriz şansa sahiptir.

5.Ayak: Kocaeli pistinde koştuğu son yarışındaki rakiplerine oranla, bugünkü  rakipler tam dişine göre diyebileceğimiz (1) AK DIAMOND, Bursa pistini yadırgamaz ise rahat kazanır, aksi bir durum olursa tek rakibi formda (3) SAVAŞ ATI olur.

6.Ayak: Her yarışını başarılı koşan (8) TEK MUTLU koşunun haklı favorisidir. Son koşusunda yarışı gerilerden takip edip son virajdan sonra yaptığı ataklar ile üçüncülük elde eden (4) KAYRABEY favorinin ilk rakibi olur. İstanbul'dan gelecek olup şansını A.Sözen ile deneyecek olan (5) LÜFER. Her an ters bir yarış koşabilecek yetenekte (6) MİRHAN. Son yarışına oranla 7 kilo avantajı olan (11) GÜLARZUKIZ. İstikrarlı koşular yapan (14) ZIPIR ve start problemi yaşamaz ise (13) İLBÜKE şanslı olabilecek isimlerdir. Bol Şanslar...

Altılı Ganyan Tahminim: 3,5,1 // 8,9,4,5 // 2 // 1,4,5 // 1,3 // 8,4,5,6,11,14,13 -- 30.24 TL