YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Kasım 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

29 Kasim Barış Düşmez BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: 6 aylık aranın ardından gördüğü 2 yarış ile açıklarını gideren 3 numaralı ALAKIZ'ın, grubun üzerindeki kalitesiyle birinciliğe yakın görüyorum. 

3. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 2. Ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

4. Koşu: Daha iyi rakipler arasından gelen 2 numaralı ASARCIKLI dişine göre rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayı olup günün alternatif teki olarak değerlendirebilir. 6 numaralı DİYARBEYİ ile 1 numaralı KIRMIZIKAYA yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

5. Koşu: 1 numaralı THE WORLD IS YOURS ile 3 numaralı THE LAST LEGEND ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 4 numaralı GAZELLE EYES ile 5 numaralı OGHUZ daha sonra.

6. Koşu: 2 numaralı KUPALIM, 1 numaralı AK DIAMOND, 8 numaralı ENTERTAINMENT, 3 numaralı SAVAŞ ATI ile 4 numaralı ARAPAHO arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: İstanbul'daki hazırlıklarında oldukça beğenimi kazanan 5 numaralı LÜFER ilk şans vereceğim isimdir. Grubun istikrarlı ismi 8 numaralı TEKMUTLU ile 4 aylık aranın ardından bir yarış gören 2 numaralı BOZDENİZ maiden'a veda etmeye yakın gördüğüm isimlerdir.