YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.03 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÖZGÜR GÖKÇE'NİN 23 MART KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

29 Kasım 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

29 Kasim Barış Düşmez BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: 6 aylık aranın ardından gördüğü 2 yarış ile açıklarını gideren 3 numaralı ALAKIZ'ın, grubun üzerindeki kalitesiyle birinciliğe yakın görüyorum. 

3. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 2. Ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

4. Koşu: Daha iyi rakipler arasından gelen 2 numaralı ASARCIKLI dişine göre rakipler yanında birinciliğin en güçlü adayı olup günün alternatif teki olarak değerlendirebilir. 6 numaralı DİYARBEYİ ile 1 numaralı KIRMIZIKAYA yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

5. Koşu: 1 numaralı THE WORLD IS YOURS ile 3 numaralı THE LAST LEGEND ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 4 numaralı GAZELLE EYES ile 5 numaralı OGHUZ daha sonra.

6. Koşu: 2 numaralı KUPALIM, 1 numaralı AK DIAMOND, 8 numaralı ENTERTAINMENT, 3 numaralı SAVAŞ ATI ile 4 numaralı ARAPAHO arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: İstanbul'daki hazırlıklarında oldukça beğenimi kazanan 5 numaralı LÜFER ilk şans vereceğim isimdir. Grubun istikrarlı ismi 8 numaralı TEKMUTLU ile 4 aylık aranın ardından bir yarış gören 2 numaralı BOZDENİZ maiden'a veda etmeye yakın gördüğüm isimlerdir.  


23.03 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN