YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
Takipçilerimizin Dikkatine Yeni 7'li Ganyan tahmin sayfamız dahil galop sayfaları, bilgisayar puanlı bültenler ve karma tahminler saat 10:30 itibariyle yayında olacaktır. Takipte kalın.

29 Kasım 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

29 Kasim Sporx.com BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. 7 koşulu cazip bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün üçüncü ayağında start alacak olan ASARCIKLI harika koşularından sonra artık yarış kazanacak duruma geldi. İstikrarlı tabelalarından sonra bugün kendine uygun rakipler yannda kazanmasını bekliyorum. Günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Bursa programında bugün çift bankolu şablon içinde sığınacağımız ikinci liman ise THE WORLD IS YOURS, olacak. Bilinen kalitesi ile start alacak safkan idman pistindeki son 400'lük işinde de beğenildi. Güvenerek günün 2. bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. Kısa mesafeli sürat koşusunda kalabalık gruba rağmen rakiplerinden ayrılan TEKMUTLU, binicisi hata yapmazsa bugün kazanabilir. Güvenerek düşük bütçeli kuponlarda tek düşünülebilir. 

Eko Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 2 / 1 / 1-3 / 8

Normal Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 2 / 1 / 1-3 / 8-11-12


17.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.12 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN