YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

3 Kasım 2017 Cuma

GanyanTime.com

3 Kasım Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 8-5-3-7-4-2

2. Koşu: Sıralamam: 4-1-3-5

3. Koşu: Sıralamam: 4

4. Koşu: 8 numaralı DALİCİM dişine göre rakipler yanında ilk şans vereceğim isimdir. Eküri avantajıyla 5 numaralı YARİSSA ile bu yarışa tam hedef yapılarak hazırlanan 13 numaralı HELYUM öncelikle rakipleridir. Ekonomik kuponlar için bu üçlü yeterli görülebilir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatabilir.

5. Koşu: Bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olduğuna inandığım 5 numaralı BABAURAL'ın kazanmasını bekliyorum. 

6. Koşu: 8 numaralı VELİ CAN KIZI, 1 numaralı ATASOY, 4 numaralı SABRİNİN ATI, 6 numaralı SARAYBOSNA, 5 numaralı RAZYANA ile 3 numaralı RODOSTO arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: İlk yarışının ardından geriye alınan ve problemleri çözülen 2 numaralı BIG CHAMP süper hazırlıkları ile favorimdir. Takı değişliğine giden 3 numaralı DARK FIGHTER dikkate alınmalı. 4 numaralı SHAHBANDAR ve 1 numaralı ALEXANDRAPOLI yazılmalı. İlk startını ölçü almadığım 8 numaralı SUPERSTAR LADY sürprizim.

8. Koşu: Sert rakipler yanında start aldığı son yarışını ölçü almadığım 4 numaralı FERDANE KIZ kısa arayla koşmaktan etkilenmediği takdirde kazanmaya yakındır. 2 numaralı YABANKIZ en sert rakibidir. Bursa’dan hedef yaparak gelen 1 numaralı ENDERGÜL unutulmamalı.

9. Koşu: Daha iyi rakipler yanındaki son yarışı oldukça başarılı olan 7 numaralı MY NUMBER grubunda favorimdir. 2 numaralı ASLAN KOÇUM ile 5 numaralı BVE FEET rakipleridir. Yeni ilgililerinde ilk startına çıkacak olan 9 numaralı ÇEBERTAY sürprizim.


19.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN