YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Kasım 2017 Perşembe

GanyanTime.com

3 Kasim Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Grubun en formda isimlerinden biri olan Aslınaz, son koşusundaki hataya düşmeyerek biraz daha sabırlı olması halinde ekibinin yüzünü güldürecektir. Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Son Mehtap, güzel hazırlıklarıyla favorinin öncelikli takipçisidir. Makineden geç çıkan ve adapte olmakta da zorlanınca grubun çok gerisinde kaldığı ilk sınavını gücüne ölçü almadığım Malakaya, aynı şansızlığı yaşamadığı takdirde bu grupla baş edebilecek yetenekte olduğu unutulmamalı. 

SIRALAMAM: 1-9-8

3. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu bu ayakta neredeyse tüm safkanların gelme ihtimali var. Riske girilmeden kapatılmasında yarar görüyorum. 

SIRALAMAM: 1-5-3-9-7-10-4-2-8-6

4. Koşu: Koşunun önde tempolu gidecek olması lehine Hill Head, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde gruba üstünlük sağlayacaktır. İstanbul’dan iyi giden Antonov ile istikrarlı Airtouch sert takipçileri. 

SIRALAMAM: 5-3-2

5. Koşu: Güç ve kalite olarak bu grubun çok üzerindeki Yılmabaşar, eksiksiz hazırlıklarıyla klasını yakışır bir sonuçla ayrılacaktır. Sürekli binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 6

6. Koşu: 15 boy geç makineden geç çıktığı son yarışını göz önünde bulundurmadığım İlbüke, oldukça vasat rakipler arasında yarışa iyi başladığı takdirde rakip tanımayacaktır. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Serracem, favorinin en yakın takipçisi olur. KAPALI GÖZLÜK takan Maviyasemin ile aşama içerisindeki Kızılnehir hata kollayacaklar. 

SIRALAMAM: 4-9-8-6

7. Koşu: Aradan sonra katıldığı ilk yarışı oldukça başarılı Venus Daughter ile bu kez çok daha hazırlıklı Junnior Zappa birincilikte eşit şanstalar. Camps Bay ve Dilzar geniş kuponlar için düşünülmeli. 

SIRALAMAM: 2-3-1-5