YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

3 Kasım 2017 Cuma

GanyanTime.com

3 Kasım Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Gücü oranında başarılı koşabilen So Emotional, tecrübesini konuşturarak şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. Beklentilerin çok altındaki ilk yarışını göz önünde bulundurmadığım Kudo, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle çok daha farklı koşabilir. Olumlu tedavisi ardından ciddiyet kazandırdığı çalışmalarında oldukça beğenimi toplayan Winners Pride, yeterli kondisyonuyla en küçük bir hatayı affetmez. KAPALI GÖZLÜK denendiği idmanlarında farklılaştığını gözlemlediğim Grand Duke, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı. Yükselişteki Babaros ve denk rakipler yanında Gecekondu fazlaca ihmale gelmezler. 

SIRALAMAM: 8-7-5-3-2-4

2. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan ve son koşularına oranla daha uygun rakipler arasında mücadele veren Zealous Line, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde özlediği birinciliğe kavuşacaktır. Gördüğü koşuları ardından sürekli üzerine koyan ve idman görünümü de üst düzey Borantay, en az favori kadar iddialı olacaktır. Önde temposunu bozacak rakiplerinin olmayışı şansını yükselten Kechice’den bir beyaz bayrak ayna yarışı çıkarabilir. 

SIRALAMAM: 4-5-1

3. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu hayatının ilk 1200 metrelik çim yarışını 1.11.77 gibi gayet başarılı bir dereceyle sermayeli kazanan Lady Luxor, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da söz sahibi olacaktır. Yarış kazanarak moral bulan Maviş ile güzel bir hazırlık döneminden geçen Diabolik favorinin beklentileri verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 4-2-3

4. Koşu: İdmanlarındaki görüntüsünü bir türlü performansına yansıtamayan Helyum, en az kendisi kadar iyi durumdaki ahırdaşı Kuğu Güzeli ile birlikte mücadele veren Yarissa ve tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Emmi ilk etapta düşünülmeli. Son haftalarda güzel bir çıkış yakalayan Pratik Nevzat, müsait kilosuyla yine üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Çimde de zaman zaman ters koşabilen Oğlum Ejder ve dengi grupta Signora sürprize açık günün ilk ayağında göz ardı edilmemeli. 

SIRALAMAM: 13-5-6-11-8-4-3

5. Koşu: Oldukça formda rakipler arasında katıldığı son 1200 metre mesafeli sentetik pist koşusunda, düzlüğe kolay çıkan Babaural, fotoya yakın aralardan bir türlü çıkamadığından dolayı az farkla tabela dibinde bitirdi. Güzel bir istirahat döneminden geçen ve hız verdiği çalışmalarında da beğenimi kazanan safkanı tam dişine göre grupta günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 5 // 2-4-3-10

6. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularını üst üste kazanarak ne denli iyi bir duruma ulaştığını gözler önüne seren Sabrinin Atı, devam ettirdiği güzel formuyla yine çok şanslı. İdmanlarında oldukça sıhhatli görünen formda Saraybosna ile tabela diplerindeki koşuları bu grup için yeterli Veli Can Kızı favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir. 

SIRALAMAM: 4-6-8

7. Koşu: Kocaeli pistinde katıldığı son yarışları bu grup için yeterli Alexandrapoli ve geçtiğimiz hafta takıları çıkarılarak yaptığı 1200/1.15.2 – 1000/1.00.6 – 400/24 R galobunu el oynatmadan tamamlayan Big Champ ikilisine eşit şans vermekteyim. Start sorunu halledilen Shahbandar, ekürisinin de yardımı ile üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Çimde gördüğü koşusu ardından bu aralar çok değişen Superstar Lady, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı. 

SIRALAMAM: 1-2-4-8

8. Koşu: Aradan sonra katıldığı ilk yarışında makineden çok geç çıktığından dolayı gerilerde tamamlayan Yabankız, sonrasında iştirak ettiği 1200 metrelik çim koşusundan başarılı bir 2.likle ayrıldı. Sürekli iyiye giden kısrağı ilk şansı veriyorum. Geçtiğimiz hafta ciddi rakipler arasında mücadele verdiği yarışı bir nevi kendisine galop niyetine gelecek olan Ferzande Kız ve istim üzerindeki Endergül kollanılması gereken diğer şanslı kısraklar. 

SIRALAMAM: 2-4-1

9. Koşu: Tabela sonlarında tamamladığı son koşularıyla tırnağının ucuna getirildiğini kanıtlayan Brave Feet, pist ve mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduruyor. Pist ayırt etmeksizin başarılı koşan My Number, sonlardaki kuvvetli ataklarıyla sonuca ulaşabilir. Bu haftaki idman görünümü ışıltılı Çebertay, gücü nispetinde başarılı koşabilen Aslan Koçum, dişine göre rakipler arasında koşan Casamento ve ekibinin çok güvendiği Aslankoçum hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır. 

SIRALAMAM: 5-7-9-2-8-3