YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Kasım 2017 Perşembe

GanyanTime.com

30 Kasim Adem Adar İZMİR Altılı Ganyan Tahmini ve Yorumları

 

1.Ayak: Süratli gidecek olan bu koşuda (4) ZAFERİMOL  sonlarda yapacağı sert sprinti ile favorimdir. Ön gurubun hemen arkasından gidip son virajdan sonra  hızını artırarak kendisini foto-finişe atmaya çalışacak olan (3) ZORLUAT favorinin rakibi olur. Bazen sprint, bazende  önde kaçıp koşu kazanabilme yeteneğine sahip (1) CANIM MİRA, son koşuları iyi olan, seri safkan (2) FİLOZOF TAY ve sık koşmaktan etkilenmez ise (5) GÜNGÖR AĞA koşudaki şanslı olabilecek isimlerdir.

2.Ayak: 11 gün önce koşup maidene veda ettiği koşudaki performansı büyüledi beni, son metrelere kadar en küçük bir yalpalama görmediğim (7) CANGÜLCAN banko öneriyorum. 

3.Ayak: Hayatını ilk üç yarışını kum pistte, H. Karataş nezaretinde, İzmir'de koşup bir birincilik, ikide üçüncülük yaparak Ankara'ya gitmişti,  Ankara'dan gelip İzmir'de hazırlıklarını tamamlayan, seri tay (4) ELİPS koşuda favorimdir.  Süratli gidecek koşuda etkili sprinti ile (1) RECO favoriye rakip olur. İstikrarlı yarışlar çıkaran (6) FERHATHAN, İzmir kumunu seven (2) CAMPS BAY ve formu gayet iyi olan (3) BÜYÜK BABA koşudaki şanslı isimlerdir.

4.Ayak: Kilosu rakiplerine oranla biraz ağır görünse de koştuğu ilk iki yarışa bakınca, İzmir'de Kumun Kraliçesi olmaya adayım diyen (1) DONT HASITATE ikinci banko önerim olacaktır. 

5.Ayak: Seri safkan (5) ASİ KALP için uygun bir gurup, yarışta (3) KARTALÖMER  onun temposunu bozarsa koşu karışır, bu durumdan (4) VASEM ve (1) KRALINADAMI kendilerine şans arayacaklardır.

6.Ayak: Günün en zor yarışı olan bu koşuda çok isim yazmayı öneriyorum, Seri safkan (11) CAN DADAŞ, uzun süre sonra kuşu gören (3) KAFKASLI, son iki yarışını kazanan (5) BULLET PROOF, başta olmak üzere bu koşuyu kapatıyorum. Son ayağa kadar gelmeyi başardıysak bu güzel koşuyu keyifle izlemek en doğrusu olacaktır. Bol Şanslar.

Altılı Ganyan Tahminim: 4,3,1,2,5 // 7 // 4,1,6,2,3 // 1 // 5,3,1,4 // HEPSi -- 72 TL

Ekonomik Altılı Ganyan Tahminim:  4,3,1,2,5 // 7 // 4,1,6,2,3 // 1 // 5 // HEPSi -- 14.4 TL