YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Kasım 2017 Perşembe

GanyanTime.com

30 Kasim Barış Düşmez İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: 18 gün önce bugünkü binicisi idaresinde 61 kiloluk sıkletiyle el oynatmadan uzak fark yaparak kazanan 4 numaralı ZAFERİMOL’un, süratli gitmesini beklediğim koşuda sonlarda yapacağı etkili atakları ile bir kez daha kazanmasını bekliyorum.  

2. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 2. Ayağının kapatılması taraftarıyım.  

3. Koşu: Bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olduğuna inandığım ve daha önce bu pistte 3 kez start alan ve ilk 3’ten düşmeyen 4 numaralı ELİPS’in, kantarmasını tanıyan jokeyi Halis Karataş idaresinde birinciliğe yakın görüyorum.

4. Koşu: 1 numaralı DONT HESITATE ile 4 numaralı TEKİLA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hatayı yapanın kazanan olmasını bekliyorum.  

5. Koşu: 1 numaralı KRALINADAMI, 4 numaralı VASEEM ve 5 numaralı ASİ KALP önceliklerim. 3 numaralı KARTALÖMER ile 2 numaralı GÖNÜL AVCISI yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.  

6. Koşu: Bu pistte start aldığı son 2 yarışını uzak kazanan ve Halis Karataş’ın bir kez daha tercih ettiği 5 numaralı BULLET PROFF başta olmak üzere, 4 numaralı YALPAGAN, 3 numaralı KAFKASLI, 12 numaralı LEXINGTON FIRE, 10 numaralı GRAYEMPIRE, 1 numaralı TAHİRİ, 8 numaralı SUN BURN ile 9 numaralı ESKAYRA sırasıyla kuponlara işaretlenmeli. Geniş şablonlar bu ayağı kapatmalıdır.