YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Kasım 2017 Perşembe

GanyanTime.com

30 Kasim Beyaz Bayrak İZMİR Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Analizleri

 

Yoğunluğumdan dolayı 2 gün tahmin veremedim. Cazip İzmir programı ile tekrar bir aradayız. 

1. Ayak: Pilotunu bulup doğru strateji ile koşunca kazanan ZAFERİMOL, aynı jokeyi ile yine kazanabilir. Biraz daha uzayacak olan mesafede öne çıkmakta acele etmezse şansı çok fazla. Kıpırdamaya başlayan ZAMANIN HARİKASI'ndan çok iyi bir yarış bekliyorum. Son yarışını kazanan CANIM MİRA, FİLOZOF TAY, GÜNGÖR AĞA ve ZORLUAT yarışta ZAFERİMOL dan hata bekleyen diğer safkanlar.  

2. Ayak: İstanbul'daki 1400 kum yarışının bu grup için yeterli olduğunu düşündüğüm ve jokeyinin çok iyi tanıdığı ZENGİNCE, uygun grupta fotoya çok yakın. Son yarışını rahat kazanan CANGÜLCAN, ASİLYÜZ ve BATUŞKIZI'na mutlaka çarpı atılmalı. DİYARGÜZELİ, LIFE VESTS ve KIRKDİLİM sonraki ihtimaller. 

3. Ayak: ELİPS : Uzun süredir uzun mesafe çim pistte koşturulan safkan, sezon başında İzmir kum pistinde kötü olmayan yarışlar koşmuş, ilk yarışını da İzmir 1200 kumunda kazanmıştı. Bugün için usta jokeyi ile start alacak olan safkan için kısalan mesafe lehine. Grubu domine ederek yarışa başlayacak olan ayağına seri safkan 400 direğinden sonra artıracağı temposu ile bu koşuyu kazanacaktır. 

4. Ayak: DONT HESITATE : MENDİP nihayet adına yakışır kalite bir yavru verdi. İki yarışını da kantarmada kazanan safkan DONT HESITATE bugün 3'te 3 yapacaktır.

5. Ayak: Güç olarak bu grubun üzerinde bulunan ve lehine pist ve mesafeye çıkan KRALINADAMI ilk atım. Tırnağının ucuna gelen VASEEM, mesafede hep iyi koşan ASİ KALP hata kollar. Son yarışını kazanan KARTAL ÖMER ve GÖNÜL AVCISI sürpriz uğraşı verir. 

6. Ayak: Genelde kısa mesafede koşturulan UNACCOUNTED FOR yavrusu YALPAGAN, birkaç kez de uzun mesafede sert gruplarda mücadele etmişti. Pedigrisi itibarı ile uzun mesafeye daha yatkın olan safkan, kendisini iyi tanıyan safkan için yüksek tempolu bir yarış koşacak olması da ayrı bir avantaj. Bu safkanın iyi koşamaması halinde bu yarışı kimin kazanacağını bulmak kolay değil. Sıralamam şablondadır. 

Altılı Ganyan Tahminim 

4.8.1.2.5.3
10.7.5.6.8.4.2
4
1
1.4.5.3.2
4.10.5.3.11.12.1.8.6.2