YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Kasım 2017 Perşembe

Mami SAHIN

30 Kasim Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1200 metrelik kum yarışında, 250’den sonra jokeyinin kontrolünde liderliği aldığı gibi farkı her metrede açarak 1.22.80’lik derecesiyle kolay bir zaferle ayrılan Zaferimol, muhafaza ettiği mükemmel durumu ve elverişli rakipler arasında ufak bütçeli kuponlara tek yazılabilir. Gününde olduğu zaman ne denli farklı koşabildiğini gösterişli kazandığı son sınavı ile bir kez daha ispatlayan Zorluat ise favorinin sert takipçisidir.

SIRALAMAM: 4-3

2. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan Asilyüz, sürekli iyiye giden Batuşkızı, istikrarlı bir performansa sahip Life Vests, bu grupla baş edebilecek yetenekteki Zengince ile Diyargüzeli sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır.

SIRALAMAM: 5-6-4-7-10-8

3. Koşu: Ankara’dan moralli dönen ve İzmir kumundaki yarışları gayet etkileyici Elips, güzel hazırlıklarıyla favorimdir. Tekrardan istenilen seviyeye gelen Büyük Baba ile KAPALI GÖZLÜK takan Flash Is Back öncelikli takipçileri. Önde boş kalacak olan Camps Bay, gücü nispetinde başarılı koşan Ferhathan ve açıklarını gideren Reco kollanılması gereken diğer şanslı safkanlar.

SIRALAMAM: 4-3-8-2-6-1

4. Koşu: İlk 1200 metrelik kum koşusunu 1.14.98, sonrasında mücadele verdiği 1400 metre mesafeli kum yarışını da 1.29.06’lık dereceleriyle zorlanmadan kazanan Dont Hesitate, bu sezon adından sıkça bahsettireceğe benziyor. Birinciliklerine bir yenisini ekleyeceğine inandığım tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1

5. Koşu: Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Vaseem ile bu tip mesafelerde çok daha başarılı koşabilen Asi Kalp arasındaki mücadeleye, inatçı karakteriyle Kartal Ömer’de katılacaktır. Kralındamı ve Gönül Avcısı ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 4-5-3-1-2

6. Koşu: Oldukça güzel bir istirahat döneminden geçen Lexington Fire ile her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan Bullet Proof kuponlara öncelikli yazılmalı. Yarış seçilerek koşturulan Sun Burn, klasını konuşturabilir. Bu kez çok daha hazırlıklı Kafkaslı ise yakın takibe alınmalıdır.

SIRALAMAM: 12-5-8-3