YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

3 Kasım 2017 Cuma

GanyanTime.com

4 Kasim Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 4

2. Koşu: Sıralamam: 8-2

3. Koşu: Sıralamam: 1-2/4-6-3-5

4. Koşu: Süratli gidecek koşuda önceliği sprinter atlara veriyorum. 6 numaralı UNDAUNTED, 7 numaralı FAMILY JOY, 1 numaralı GALLOP TO WEST ile 3 numaralı GÜRSOY ilk planda yazılmalı. Bomboş kilosuyla 9 numaralı YOLCU HAN unutulmamalı. 

5. Koşu: 4 numaralı AGAH ile 3 numaralı BERKUK başta olmak üzere günün 5. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

6. Koşu: 1 kez koşup Coşkunhan arkası ikincilikle ayrıldığı piste tekrar çıkacak olan 5 numaralı MATADOR KIZ’ın, dişine göre rakipler yanında bu kez kazanmasını bekliyorum.  

7. Koşu: 2 yarıştır kazanan ve formunun zirvesinde olan 2 numaralı CASH IN ilk şans vereceğim isimdir. 4 numaralı TAMBORA ile 5 numaralı DEDEMŞAH öncelikle rakipleridir. 3 numaralı SPEEDY GUNNER yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

8. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 8. Koşusuna; 1 numaralı ASTRAKHAN, 2 numaralı BİNBİR, 4 numaralı İNANLIM, 5 numaralı ÜNSALMIŞ, 6 numaralı TAŞRALI ve 7 numaralı BAYÇINAR sırasıyla kuponlara yazılmalı.  

9. Koşu: Son yarışlarını kazanma başarısı gösteren ve mesafenin en iyi derecelerini elinde bulunduran 5 numaralı ONEANDONLY ile 2 numaralı BLUE MOONLIGHT arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN