YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Kasım 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

4 Kasim Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Tırnağının ucuna getirilen Teksayfa, koştuğu iki yarışı da ışıltılı Albunea, etkisiz son sınavını ölçü almadığım Mayısyağmuru ve hazırlıkları dikkat çekici Şekersultan ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 6-7-4-5

4. Koşu: Ankara'daki ilk 1300 metrelik çim koşusunu 1.18.80'lik derecesiyle Babbino'ya geçilen Lady Bourbon, sonrasında yine Ankara'da mücadele verdiği 1200 metre mesafeli çim yarışını 1.11.48 gibi oldukça başarılı bir dereceyle sermayeli kazanarak ilerisi için umut vaat etti. Kendisini bir kez daha tercihleyen pilotu idaresinde kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 11 // 9-1-4

5. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan Victory Charm, ekürisinin de yardımı ile yine çok şanslı. Koşunun tempolu gidecek olması lehine Pisces, hayal kırıklığı yarattığı son sınavını bizlere unutturabilir. Makineden 8 boy geç çıktığı Ankara'daki son koşusunda yarıştaki tüm şansını ilk metrelerde kaybeden King Crown, aynı şansızlığı yaşamadığı taktirde söz sahibi olabilecek yetenekte. Diyarbakır'daki son iki 1200 metrelik kum koşusunu da kazanan Maktayman, sorunları halledilen Mastar Kızı, yeni yeni kendini bulmaya başlayan Just Win ile gününde olduğu zaman ters koşabilen Düldülbir zorlu koşuda ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 1-6-7-9-4-12-3

6. Koşu: Rakiplerine nazaran çok daha iyi durumda oldukları gözlerden kaçmayan Koşukhan ile Durmazefe arasındaki mücadelede en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 6-2

7. Koşu: Uzun mesafelerde eksik koştuğunu başarısız son yarışı ile bir kez daha kanıtlayan Gökkurt ile rakiplerinin 2 - 3 boy kadar önündekyen son 100'de bir anda piste gezinerek talihsiz bir şekilde jokeyini düşüren Dilber Gülü ikilisine eşit şans veriyorum. Tunahanbey ve Turabi sürprizlerim.

SIRALAMAM: 5-2-1-6

8. Koşu: Formunda önemli derecede gelişmeler olduğunu Ankara'daki son yarışında ispatlayan Udoh başta olmak üzere; Great Respect, Metin Abi, Demirbüken, Lusinga ile Gülgümüşkan sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.

SIRALAMAM: 8-6-5-1-4-2