YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Kasım 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

4 Kasim Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Adana'da cazip bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan KURMAN, ilk kez çime çıkıyor. İlgileri çimde de bu atın yürüyeceğine inanıyor. İdman pistindeki sağlıklı işlerinden sonra bugün zor geçmesi beklenen günün ilk ayağında ters bir yarış çıkartabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Adana programında bugün çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer safkan ise DIANA olacak. Yarış hayatına iyi başladıktan sonra bir süre problem yaşayan ve bu problemleri giderilen Lion Heart yavrusu binicisi sabırlı davranırsa bu mesafede bugün farklı bir görüntü çizebilir. Çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Adana programında farklı veya daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son kısa galobunda 26.0 ÇR yaparken beğenilen ve buraya itina ile hazırlanan Pan River yavrusu burada kapanışı yapabilir. Çift bankolu şablonu tercih etmeyecek yarışseverler tarafından farklı bir tek olarak düşünülebilir. 

Eko Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 6-7-8 / 2

Normal Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 6-7-8 / 1-2-3