YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Kasım 2017 Pazar

GanyanTime.com

5 Kasim Adanalı'nın İZMİR Altılı Ganyan Tahmin ve Yorumları

 

3.KOŞU : Start öncesi huysuzluk yapıp çok efor sarf edip, startla birlikte numaraya çıkıp, koşuyu çok yüksek tempoda götürmesi ile dayanamayıp foto da ortalama yarım boyla üçüncü olan ERGUVAN, aynı aksikiği yaşamadığı taktirde aynaya yakın olan isimdir.  DÖKERSAN rakip olup, ilk defa start alacak olmasına rağmen güçlü bir pedirgeye sahip olan SUNNY LIFE,  idman pistindeki iyi durumunu yarışa yansıtması halinde FLYING PEGASUS,  ve son ikinciliği ile istenilen form ve düzeye ulaşan JOE DALTON, bu ayak için yeterli gördüğüm isimlerdir.

4. KOŞU : TORNACI, ZAFERİMOL, ÖZGÜRÜNOĞLU ve KEHKEŞAN bu koşuyu kazanması halinde şartlı/4 şansını,  CATCH MONEY  handikap /16 şansını, AŞIKBEY ve KIRTOPRAK,   KV/7  şansını yitirecek olması,  sebebi ile, son yarışını çim piste stili dışında koşan HORASANGÜNEŞİ,  son yarışlarını ölçü almadığım NURLUTAÇ ve ZAMAN YOLCUSU  en şanslı isim olacaktır. Yanlız TORNACI, şartlı /4 ü pas geçip burayı hedef yapabilir DİKKAT..

6. KOŞU : Son koşmuş olduğu sert rakipleri yanındaki yarışlarını ölçü almadığım GLIVANA, en az kendisi kadar iyi olan ekürüsünün desteği ile, bu sefer dengi rakipleri yanında günün en güvenilir ismi olacaktır.

Diğer ayakları ise, bütçeniz dahilinde şablonumdaki rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

4,3,8,5,6
5,2,9,1
9,6,7,3,5,4
8
3,8,4,7
3,2,6,1,5

KUPON BEDELİ : 144 TL 

Lütfen öncelikle kendi tuttuğunuz atlara öncelik tanıyın. Benimkisi sadece koşu şartı ve deklarelerden oluşan bir kurdudur. Bu güne kadar yakaladığım, ve yattığım oyunları hep bu şekil bulup veya bu yüzden kaybetmişimdir. Neticede at puanını bilmez.

BOL ŞANSLAR 
SAYGILARIMLA