YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Kasım 2017 Pazar

GanyanTime.com

5 Kasim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 1-8

2. Koşu: Sıralamam: 6-1-2-3-5

3. Koşu: Sıralamam: 1-3

4. Koşu: Dereceli galoplar yaparak hazırlanan 5 numaralı KAYNARCA, 6 numaralı NEW EPOCH ve 8 numaralı SUFİHAN ekonomik kuponlara öncelikle işaretlenmeli. 2 numaralı COAST GUARD sürprizim.

5. Koşu: Son yarışıyla toparlandığını gözler önüne seren, ilgilileri tarafından apranti bindirilerek kilo indirimine gidilen ve bu yarışa tam hedef yapılarak hazırlanan 7 numaralı ANILBEY'in, dişine göre rakipler yanında risk alarak tek yazıyorum. 

6. Koşu: Son 2 yarışıyla kalitesini bir kez daha gözler önüne seren 1 numaralı HAS favorimdir. Tekrar mesafesine dönen 7 numaralı YELE en sert rakibidir. Son yarışını ölçü almadığım 6 numaralı VALENCİA unutulmamalı. 4 numaralı SÜPHAN, 5 numaralı TALİPCAN, 2 numaralı PENDRAGON ile 3 numaralı SEMİH BEY daha sonra.

7. Koşu: Süratli gitmesini beklediğim yarışta grubun sprinter isimleri olan; 7 numaralı AYTGİNHAN, 5 numaralı SİNANLI ile 6 numaralı ALİŞİR önceliklerim olacak. 3 numaralı ULUKIZ eküri desteğiyle yazılmalı. 1 numaralı MAVRA sürpriz.

8. Koşu: Son yarışını aynada kaybeden 1 numaralı DAYIM BENİM 200 metre daha uzayan mesafede bu kez birinciliğin en güçlü adayıdır. 5 numaralı COPPERFIELD rakibine rövanşı vermemek için sahada olacaktır. Bu ikili küçük kuponlara yetebilir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatarak sağlama alabilir.

9. Koşu: Son yarışında aprantisinin eksik bindiği için kaybettiğine inandığım 6 numaralı PETIT KURT değişen jokeyi idaresinde kazanmasını beklediğim isimdir. Bu koşu için İzmir'den gelen 2 numaralı NIGELLA favorinin eksik koşması halinde devreye girecek ilk isimdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN