YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

5 Kasım 2017 Pazar

GanyanTime.com

5 Kasim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sıralamam: 1-8

2. Koşu: Sıralamam: 6-1-2-3-5

3. Koşu: Sıralamam: 1-3

4. Koşu: Dereceli galoplar yaparak hazırlanan 5 numaralı KAYNARCA, 6 numaralı NEW EPOCH ve 8 numaralı SUFİHAN ekonomik kuponlara öncelikle işaretlenmeli. 2 numaralı COAST GUARD sürprizim.

5. Koşu: Son yarışıyla toparlandığını gözler önüne seren, ilgilileri tarafından apranti bindirilerek kilo indirimine gidilen ve bu yarışa tam hedef yapılarak hazırlanan 7 numaralı ANILBEY'in, dişine göre rakipler yanında risk alarak tek yazıyorum. 

6. Koşu: Son 2 yarışıyla kalitesini bir kez daha gözler önüne seren 1 numaralı HAS favorimdir. Tekrar mesafesine dönen 7 numaralı YELE en sert rakibidir. Son yarışını ölçü almadığım 6 numaralı VALENCİA unutulmamalı. 4 numaralı SÜPHAN, 5 numaralı TALİPCAN, 2 numaralı PENDRAGON ile 3 numaralı SEMİH BEY daha sonra.

7. Koşu: Süratli gitmesini beklediğim yarışta grubun sprinter isimleri olan; 7 numaralı AYTGİNHAN, 5 numaralı SİNANLI ile 6 numaralı ALİŞİR önceliklerim olacak. 3 numaralı ULUKIZ eküri desteğiyle yazılmalı. 1 numaralı MAVRA sürpriz.

8. Koşu: Son yarışını aynada kaybeden 1 numaralı DAYIM BENİM 200 metre daha uzayan mesafede bu kez birinciliğin en güçlü adayıdır. 5 numaralı COPPERFIELD rakibine rövanşı vermemek için sahada olacaktır. Bu ikili küçük kuponlara yetebilir. Geniş şablonlar bu ayağı kapatarak sağlama alabilir.

9. Koşu: Son yarışında aprantisinin eksik bindiği için kaybettiğine inandığım 6 numaralı PETIT KURT değişen jokeyi idaresinde kazanmasını beklediğim isimdir. Bu koşu için İzmir'den gelen 2 numaralı NIGELLA favorinin eksik koşması halinde devreye girecek ilk isimdir.