YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

5 Kasım 2017 Pazar

Mami SAHIN

5 Kasım Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün İstanbul'da zevkli bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Günün ilk ayağında start alacak olan KAYNARCA. Atman ekürisinin çok şey beklediği safkanlardan biri. Startta oyalanmazsa bugün kazanabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İstanbul programında bugün çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer at ise ASLANPARÇASI olacak. Toparlanan ve sorunları giderilen at için ilgilileri "bugün içeride" yorumu yapıyorlar. Mesafe biraz kısa olsa da risk alarak günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son 400'lük işinde NIGELLA (TUR), 24.7 R yapasrken oldukça beğenildi. Burada kapanışı yaşabilir. Küçük veya alternatif şablonlar tarafından farklı bir tek olarak düşünülebilir. 

Eko Kupon: 5 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 6-7-8 / 2

Normal Kupon: 5 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 6-7-8 / 1-2-3


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN