YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Kasım 2017 Pazar

Mami SAHIN

5 Kasım Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Bursa'daki ilk startı gayet olumlu Ervurgun, takı değişikliğine giden Dökerson, aşama içerisindeki Joe Dalton, yeterli bir kondisyona sahip Sunny Life ile dengi rakipler yanında Çınar Bey ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 4-3-6-8-1

4. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularına birbirinden parlak Catch Money, kantarmasını iyi okuyan pilotuyla başarılarına bir yenisini eklemeye yakın. Sürekli üzerine koyan Zaman Yolcusu ile pilotunu bulan Aşıkbey sert takipçileri.

SIRALAMAM: 7-9-6 // 11-3-5

5. Koşu: Yarış içerisindeki ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo avantajı bulunan Sun Burn ile koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması lehine Büyük Ağa ilk etapta düşünülmeli. Blue Power ve Red Eye hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 9-3-6-7

6. Koşu: Form olarak oldukça vasat safkanların mücadelesine sahne olacak bu ayakta; Glivana, Divine Force, Blue Lion, Exotic Princess, Okyanus Sisi ve Aza Lea sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklar.

SIRALAMAM: 8-6-1-7-3-4

7. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan ve mesafe uzadıkça çok daha formda rakipler arasında bile söz sahibi olacağına inandığım El Nino'yu sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3 // 9-8

8. Koşu: Rakiplerine nazaran ağır kilo ile mücadele verecek olsa da formu parlak Soğuk Çermik, mesafesinde ilk etapta düşünülmeli. Açıklarını hızla gideren Gayemsu, kuponların olmazsa olmazlarından. Toparlanan Son Hatıran, güzel hazırlıklarıyla göz ardı edilmemeli. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Lady Hatun ise sürprizim.

SIRALAMAM: 1-2-6-4