YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

6 Kasım 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

6 Kasim Adanalı'nın BURSA Altılı Ganyan Tahmin ve Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3.KOŞU : Bu koşuyu kazanması halinde ZİLLİ Şartlı-3, İLKSEN'in Şartlı-5 şansını yitireceği koşuda tabelayı tamamladığı son koşusunun ardından formunu muhafaza eden KOLAÇAN,  son yarışları ölçü olmayan YOLAŞAN, idmanlarındaki güzel durumunu yarışa yansıtması halinde ASİ KIRTAY, ideal pist ve mesafesinde koşacak olan AK KATMER ve KIZIM İDİL en şanslı isimlerdir. Olası ters bir durumda ZİLLİ ve İLKSEN uygun rakipleri yanında Şartlı 3 ve 5'i pas geçip burayı hedef yapabilirler DİKKAT. 

4. KOŞU : Uygun rakipleri yanında FIBONACCI ve GIOVINEZZA, sıkıştırılmadan yarış gösterilen her uzayan mesafe lehine olduğunu düşündüğüm SANTA RUA arasındaki mücadelede en az hata yapan kazanır kanaatindeyim. 

5. KOŞU : Oldukça süratli geçecek koşuda startta kalmaması halinde ADONİSİM sonlardaki etkili sprinti ile gurubu toparlayacak tek isimdir. Rakipleri ise önde istediği avansı alması halinde CORITOBA, gördüğü yarışların ardından tırnağının ucuna getirilen YILMAZHAN, bu ayak için yeterli gördüğüm isimlerdir. 

7. KOŞU : Son koşmuş olduğu kısa mesafeli yarışını ölçü almadığım ZUZUNAZ, starttan düzgün çıkması halinde ideal pist ve mesafesinde birinciliğinin en güçlü adayıdır.

1,2,6,5,9//3,4
5,3,2,1,8,9 (7 KOSMAZ)
7,1,3
3,1,7
5,7,6,3,4,8
2

KUPON BEDELİ : 136 TL 
EKONOMİK KUPON : 77.76 TL

GUNCELLENDI: 14:15

BOL ŞANSLAR 
SAYGILARIMLA


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN