YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

6 Kasım 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

6 Kasim Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Çok erken yürüdüğü son koşusundan az farkla 2.likle ayrılan Fast Khan, bu gün için aynı hataya düşmediği takdirde zaferle ayrılabilir. Kazanarak moral bulan Thassos ile koşunun önde tempolu gidecek olması lehine Ocean Seraph sert rakipler. Kantarmasını iyi okuyan pilotunu bulan Com Lider, en küçük bir hatayı affetmeyecektir.

SIRALAMAM: 10-7-3-5

3. Koşu: Bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan Gece Rüzgarı başta olmak üzere; Yeni Kartal, Fashitive, The Flamingo, Feyazan ile Absolute Power sizlere önerebileceğim en şanslı isimler.

SIRALAMAM: 7-9-6-3-2-1

4. Koşu: Ciddi bir ara kapattığı çimdeki ilk yarışı ardından bir süre dinlendirilen Arzudicle, nefesten etkilenmediği takdirde gruba üstünlük sağlayacaktır. Hazırlıkları dikkat çekici Sulh ile buradaki ilk yarışı ışıltılı İliz favorinin en küçük bir hatasını affetmezler.

SIRALAMAM: 2-6-3

5. Koşu: Ankara'daki ilk 1300 metrelik çim koşusunda yarışın her metresinde rakiplerine hakimiyetini hissettiren Babbino, son metrelere yakın binicisinin kontrolünde aldığı liderliği açarak oldukça parlak bir zaferle ayrılmayı bildi. İlerisi için umut vaat eden tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 5 // 4-1-7

6. Koşu: Son haftalarda güzel bir form sıçraması gösteren Zirve Tay, yükselişini sürdüren Özlenen Gül, dengi rakipler yanında O Ses ile ufak tefek problemleri giderilen Lord birincilik için kıran kırana kapışacaklardır.

SIRALAMAM: 4-3-2-1

7. Koşu: Tekrardan sevdiği piste dönen Vicdansız, lehine pist ve mesafede favorimdir. Zaman zaman ters koşabilen Demircenk, göz ardı edilmemeli. İstenilen seviyeye gelen Mücbir, kuponların olmazsa olmazlarından. Sık koşmasına rağmen Baba Emir ile istikrarlı Baba Metin hatta kollayacaklar. Adilabi ve Akaltay rakiplerinin eksiklerinden istifade edecekler.

SIRALAMAM: 5-3-6-8-9-2-12