YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


19.07 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Kasım 2017 Pazar

Mami SAHIN

6 Kasim Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: İstanbul'dan çok iyi durumda giden Kolaçan, tam dişine göre rakipler arasında mücadele veren İlksen, tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Zilli ve formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Asi Kırtay ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 1-4-3-6

3. Koşu: Kocaeli pistindeki son sınavını zorlanmadan sermayeli kazanan Atletico ve yine aynı koşunun 2.liğiyle ayrılan Akhtamar arasındaki mücadeleye, İstanbul iç pisteki hazırlıklarını beğendiğim Osmaniye Çocuğu'da iştirak edebilir. Açıklarını hızla kapatan Büyük Baba, güzel hazırlıklarıyla göz ardı edilmemeli. Üzerindeki durgunluğu atmaya başlayan Estergon, mesafesinde üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Bu grupla baş edebilecek güçteki Hurricane Fly, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 6-8-9-5-3-2

4. Koşu: Son koşularına nazaran çok daha uygun rakipleri bulan Fibonacci ile ilk startında olumlu izlenimler veren Öcal Tay arasındaki mücadeleye, koştukça daha iyi yerlere geleceğine inandığım Santa Rua'da katılacaktır.

SIRALAMAM: 7-8-3

5. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan Yılmazhan ile mesafenin etkileyici isimlerinden Coritiba birincilikte eşit şanstalar. Makineden düzgün çıkması halinde ne denli farklı koşabildiğini Kocaeli pistindeki son sınavını kazanarak ispatlayan Adonisim, koruduğu güzel formuyla göz ardı edilmemeli. Gününde olduğu zaman farklı sonuçlarla ayrılabilen Serkan Bey, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edecektir.

SIRALAMAM: 7-1-3-2

6. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan Oltacı başta olmak üzere; Goncanur, Erduran, Hanımınoğlu ile Hacıvat sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.

SIRALAMAM: 4-1-8-9-5

7. Koşu: İstanbul'daki son ağır çim koşusunda binicisi tarafından fazla sıkıştırılmayarak kendi halinde 6.lıkla ayrılan Chivic'in yine İstanbul çiminde iştirak ettiği G-3 6.lığı mükemmel. Tekrardan döndüğü Bursa'da muntazam bir hazırlıktan geçen ve orijin olarak da yatkın olduğu piste kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3 // 7-5-2-4-8