YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Kasım 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

6 Kasim Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Adana programı bugün cazip. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Günün ilk ayağında start alacak olan THASSOS, kazandığ koşu sonrası formunu artırdı. Bugün kendine uygun rakipler yanında bir kez daha kazanabilir. Risk alarak ve güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Adana programında bugün günün ikinci ayağında start alacak olan GECE RÜZGARI ise bu kez daha uygun bir mesafede start alacak. Adana programında çift bankolu şablon üzerinde çalışacak yarışseverler farklı bir banko olarak değerlendirebilir. 

Adana programında bugün çift bankolu şablon yerine daha uygun veya daha küçük bir şablonu tercih edecek yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. İstikrarlı form durumunu devam ettiren DEMİRCENK, burada binicisi hata yapmazsa farklı bir görüntü sergileyebilir. Çift bankolu şablon yerine daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler farklı bir tek olarak düşünebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 7 / 7 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3-4 / 3

Normal Kupon: 7 / 7 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3-4 / 1-2-3