YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Kasım 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

7 Kasim Barış Düşmez KOCAELİ Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Yeni ilgililerinde start aldığı 6 koşuda da tabela içinde kendine yer bulan 3 numaralı KASMANBEY’in, bu kez yakaladığı uygun grubu geride bırakarak kazanan olmasını bekliyorum.

4. Koşu: 1 numaralı SERDENGEÇER, 5 numaralı KRALINADAMI ile 3 numaralı DİYARBEYİ ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. Bütçesi elverenler şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.

5. Koşu: Sert rakipler arasından gelen 1 numaralı HALİLŞAH favorimdir. İstanbul’daki hazırlıklarında rekor dereceler ortaya koyan 6 numaralı LORD OF DARKNESS bu görüntüsünü yarışına taşıması durumunda günün sürprizini gerçekleştirebilir. 3 numaralı DEMİRBAŞ, 2 numaralı ANATOLIAN STORM, 4 numaralı KOCA BAYRAM, 5 numaralı BURULHAN ile 7 numaralı YAŞAR BABA sırasıyla değerlendirmeye alınmalı.  

6. Koşu: Son yarışıyla toparlandığını gözler önüne seren 6 numaralı VELİAHT ilk şans vereceğim isimdir. İstanbul’daki son koşunu ölçü almadığım 3 numaralı DUKE OF ISTANBUL en sert rakibidir. 2 numaralı AMAZING LOVE, 1 numaralı KARA ŞİMŞEK, 7 numaralı AMBERİM ile 5 numaralı MEGAS yazılarak bu ayak geçilebilir.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 7. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

8. Koşu: Bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olduğuna inandığım ve yaklaşık 3 aylık aranın ardından görmüş olduğu 2 yarışla açıklarını gideren 1 numaralı QAVIY’nin, kazanan olmasını bekliyorum.


19.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN