YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Kasım 2017 Salı

Mami SAHIN

7 Kasim Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Pist ve mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında sürekli adından bahsettirmeyi başaran formda Kasmanbey, kısa sprintini sonlara saklaması halinde şeytanın bacağını kırabilir. Formunda gözle görülür gelişmeler olan Candostum ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Kovada sert takipçileri.

SIRALAMAM: 3-8-12

4. Koşu: Her geçen gün daha iyi duruma ulaşan Diyarbeyi, kantarmasını tanıyan pilotuyla başta şans verdiğim safkandır. 5 gün önce Ankara'da katıldığı sınavını kolay ve gösterişli kazanan Kralındamı, dengi grupta yine çok şanslı. Tempolu yarışları seven Birümit, kuponların olmazsa olmazlarından. İstim üzerindeki Serdengeçer, İstanbul'dan iyi giden Elmasınkızı ve zaman zaman ters koşan Kurye hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 3-5-8-1-4-7

5. Koşu: Son koşularına nazaran çok daha uygun rakipleri bulan Halilşah, kum pisti yadırgamadığı taktirde iddialı olacaktır. Kaba kumda farklı koşacağına inandığım Burulhan ile İstanbul iç pisteki çalışmaları ışıltılı Lord Of Darknes öncelikli rakipleri. Bu kez KAPALI GÖZLÜK takan Anatolian Storm'dan iddialı bir koşu gelebilir. Bursa'daki yarışını zorlanmadan kazanan Demirbaş, gelişen kondisyonuyla göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 1-5-6-2-3

6. Koşu: İstanbul'dan eli boş dönen Duke Of İstanbul, bu kez çok daha hazırlıklı Amazing Love, Pazartesi günü İstanbul'da yaptığı sprintinde beğenimi kazanan Kara Şimşek ile start sorunundan dolayı gerçek gücünü performansına yansıtamayan Amberim ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 3-2-1-7

7. Koşu: Güzel durumunu koruyan Night Switch ile tekrar sevdiği piste dönen Ashaqa arasındaki mücadeleye, bomboş kilosuyla Aralyn'de katılacaktır. Penguen ve Welcome ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 4-3-7-2-1

8. Koşu: Olumlu tedavisi ardından Bursa ve İstanbul'da iki yarış gösterilen ve son kez Cumartesi sabahı İstanbul iç piste gerçekleştirdiği 800/48.2 - 400/23.5 R süper dereceli galobunu bu günkü binicisiyle el oynatmadan tamamlayan Qaivy'nin bu havasını performansına yansıtması halinde kazanması normal sonuç olacaktır. Elverişli rakipler arasında safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1


19.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN