YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Kasım 2017 Salı

Mami SAHIN

7 Kasim Sporx.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Kocaeli programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan KAÇIN GELİYOR'un problemleri giderildi. Günün ilk ayağındaki apranti koşusunda farklı bir mücadele sergileyebilir. Bu atı risk alarak ve programın da cazipliğinden günün ilk teki olarak değerlendireceğiz. 

Kocaeli programında bugün sığınacağımız ikinci at ise SERDENGEÇER olacak. Mesafeye yatkın olan atın ilgilileri bu koşuda "içeride" yorumları yapıyorlar. Yatkın olduğu pistte bugün güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Kocaeli programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. İlginç bir pedigriye sahip olan QAVIY, yarış hayatının ilk koşusunda bu yarışta farklı bir görüntü sergileyebilir. Küçük kuponlarda alternatif bir tek olarak düşünülmeli. 
Eko Kupon: 2 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3-4 / 1

Normal Kupon: 2 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 1-2-3-4 / 1-4-5