YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

8 Kasım 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

8 Kasim Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sıralamam: 5 / 3-6

2. Koşu: Sıralamam: 2-7-5

3. Koşu: Sıralamam: 4-2-3

4. Koşu: Golden Tower’ın tam kardeşi olan ve geride bıraktığı 2 koşunun ardından kazanacak kıvama geldiğini idmanlarında belli eden 1 numaralı AVRUPA GÜZELİ maiden’a veda etmeye ilk adayımdır. Son koşusunda start verildikten sonra faullere maruz kalan, virajı iyi alamadan düzlüğe ciddi bir avantaj kaybederek çıkan ve bu yaşadıklarına rağmen tabela dibinde bitirdiği son koşusu ile dikkatimi çeken 8 numaralı QUEEN LEONESSA en ciddi rakibidir. 11 numaralı SHARIFA, 13 numaralı WESTERN ROSE ile 7 numaralı OKYPETA ekonomik kuponlar için yeterli görülebilir. Geniş kuponlar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.    

5. Koşu: Yarış seçilerek koşulan formunun zirvesindeki 2 numaralı URASHAN rakiplerine oranla taşıyacağı ağır kilodan etkilenmediği takdirde kazanmaya yakındır. 8 numaralı GADDARA ile 10 numaralı KALKANDERE favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimlerdir.

6. Koşu: 4 numaralı WINCHESTER, 9 numaralı OGHUZ, 5 numaralı YİĞİTER, 7 numaralı BRANZINI ve 1 numaralı GOYCOCHEA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hata yapanın kazanan olmasını bekliyorum.   

7. Koşu: Halis Karataş idaresinde çıktığı yarışlarda 4’te 3 yapan 4 numaralı BERRAGÜL favorimdir. 6 numaralı BESSEY, 1 numaralı DERİN SULTAN, 2 numaralı MY SULTAN ile 5 numaralı RENGÜL sırasıyla rakipleridir.  

8. Koşu: Geriye alındıktan sonra ufak tefek sıkıntılarından kurtulan ve 73 günlük aranın ardından sahaya çıkacak olan 5 numaralı FUNNY FAMILLIAR maiden’a veda etmeye ilk adaydır. Halis Karataş’ıntercih ettiği 2 numaralı DALİ DALİ en sert rakibidir. Tabela için bitirdiği yarışı ile dikkat çeken 1 numaralı BOLD MOVE sürprizim.

9. Koşu: Son koşusunu kesinlikle gücüne ölçü almadığım 3 numaralı ANCHORS AWEIGH’ın, yakaladığı uygun grubu geride bırakarak kötü koşunun izlerini kazanarak silmesini bekliyorum.