YENİ
YENİDEN TÜM SAYFALAR AKTİF EDİLMİŞTİR! BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
21.10 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.10 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

8 Kasım 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

8 Kasim Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: 60 kiloyla kazandığı yarışı ardından gerçekleştirdiği 1000/1.08.5 – 400/27.7 R galobunda da göz dolduran Reisoğlu ile her geçen gün üzerine koyan Güneşışığı arasındaki mücadeleye, istikrar yakalayan Bawepir’de katılacaktır.

SIRALAMAM: 5-3-1

2. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve Cumartesi sabahı bu günkü binicisi idaresinde yaptığı galobunu el oynatmadan tamamlayan Ellianna, elverişli rakipler arasında kuponlara öncelikli yazılmalı. 800/50 – 400/24 R galobundaki sağlıklı görünümüyle geçen haftalara nazaran çok daha iyi bir görünüm içerisinde olan Obra Reis, sevdiği piste en az favori kadar iddialı olur. Koşunun tempolu gidecek olması lehine Totem ile koştukça daha iyi seviyeye ulaşan Dux her an devreye girebilirler. Geniş oynayanlar ise bu ayağı kapatmalıdır. 

SIRALAMAM: 5-6-1-2-3-4-7-8

3. Koşu: Ankara’da katıldığı uzun mesafeli çim yarışlarında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Gökkale, bilinen üstün sentetik performansıyla ekibinin yüzünü güldürmeye çok yakın. Formunu sürekli geliştiren Alemin Kralı ve kazanarak moral bulan Tezcanlı ilk etaptaki takipçileri. Sonlardaki ataklarıyla Semada Yıldız, koşunun tatlı sürprizini gerçekleştirebilir. 

SIRALAMAM: 4-2-3-5

4. Koşu: Bu haftaki hazırlıklarında çok değiştiğini gözlemlediğim Lady Alina, ilk startında olumlu izlenimler veren Sharifa, takı değişikliğine gittiği son yarışı parlak Avrupa Güzeli, sorunları halledilen Cosmic Dancer, bu kez çok daha hazırlıklı Western Rose ile tabela sonlarındaki yarışlarıyla yeşil ışık yakan Riccona ayrımsız değerlendirilmeli.

SIRALAMAM: 5-11-1-3-13-9

5. Koşu: Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Kalkandere ile istim üzerine getirilen Gaddara arasındaki mücadeleye, kısa mesafeye rağmen güzel formuyla Urashan’da katılacaktır. Ghost Warrior ile Mahir Bey sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 10-8-2-13-6

6. Koşu: Son yarışlarına nazaran çok daha uygun rakipleri bulan ve Pazar günü iç piste yaptığı galobunda da beğenimi toplayan Winchester’i kantarmasını iyi okuyan jokeyiyle günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

7. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu bu koşuda tüm safkanların gelme ihtimalinin hayli yüksek olması sebebiyle kapatılarak rahat izlenilmesi taraftarıyım.

SIRALAMAM: 2-3-4-5-7-8-1

8. Koşu: Güzel bir istirahat dönemi ardından ciddiyet kazandırdığı çalışmaları kusursuz Funny Familliar, nefesten etkilenmediği takdirde birinciliğe uzanacaktır. Aksi takdirde; Dali Dali, Samatyalı, Sunshine ile Ferforje devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 5-2-12-13-4

9. Koşu: Formda rakipler arasında katıldığı son yarışları enfes Anchors Aweigh, mesafe uzadıkça çok daha ciddi gruplarda bile iş yapabilecek görünüm sergiliyor. Uzun galobunda oldukça sıhhatli gördüğüm safkanı ufak kuponlara tek yazabilirsiniz. Kazandığı koşusu ardından daha da iyiye giden Karaheves ise favorinin sert takipçisi konumunda.

SIRALAMAM: 3-8