YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Kasım 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

9 Kasim Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 7-2

2. Koşu: Sıralamam: 5-2-6-4-1

3. Koşu: Sıralamam: 3

4. Koşu: Bursa, İzmir ve İstanbul’un ardından bu kez şansını Ankara’da deneyecek olan 4 numaralı YARİSSA ilk şans vereceğim isimdir. 5 numaralı KÜÇÜKCEMRE ve 3 numaralı ÇUVALDIZ öncelikle rakipleridir. 1 numaralı HALİME HANIM, 2 numaralı CANIM ÇİDEM, 6 numaralı NATUHAY ile 9 numaralı ÇAKIRALİ geniş şablonlara önerim.

5. Koşu: Ekonomik kuponlara; 6 numaralı JAMES BOND, 9 numaralı THEWORDISMINE ve 2 numaralı BEYAZ BULUT eşit olarak yazılmalı. 7 numaralı PRENSES NEHİR startta takılmaz ise sürpriz yapabilir. Formunun zirvesindeki 1 numaralı KUPA ASI unutulmamalı. Geniş şablonlar bu ayağı kapayabilir.

6. Koşu: Takı ilavesinin ardından kazanmaya başlayan 2 numaralı BAHAR SULTAN, kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde favori olmayı hak ediyor. Kum pist performansı son derece tatminkar olan 1 numaralı UMUTÇİÇEĞİ birincilik mücadelesinde olacak isimler arasında yer alıyor. 8 numaralı İSTASYON, 9 numaralı İSMİNAZ, 3 numaralı BİNBİR ile 7 numaralı ZEHİR HAFİYE yazılarak bu ayak geçilebilir.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 7. Koşusun kapatılması taraftarıyım.   

8. Koşu: 27 yarışlık birincilik hasretine bugünkü binicisi Ayhan Kurşun idaresinde İstanbul’da kazanarak son veren 5 numaralı ZEALOUS LINE’ın, hiçte yabancısı olmadığı Ankara çiminde de kazanmasını bekliyorum.

9. Koşu: Boğaz yollarından gördüğü tedavisinin ardından  3 yarış koşan ve son yarışıyla istenilen seviyeye geldiğini gözler önünde seren 5 numaralı BURUKMERT’in dişine göre rakipler yanında birinciliğe yakın görüyorum.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN