YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

8 Kasım 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

9 Kasim Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sıralamam: 7-2

2. Koşu: Sıralamam: 5-2-6-4-1

3. Koşu: Sıralamam: 3

4. Koşu: Bursa, İzmir ve İstanbul’un ardından bu kez şansını Ankara’da deneyecek olan 4 numaralı YARİSSA ilk şans vereceğim isimdir. 5 numaralı KÜÇÜKCEMRE ve 3 numaralı ÇUVALDIZ öncelikle rakipleridir. 1 numaralı HALİME HANIM, 2 numaralı CANIM ÇİDEM, 6 numaralı NATUHAY ile 9 numaralı ÇAKIRALİ geniş şablonlara önerim.

5. Koşu: Ekonomik kuponlara; 6 numaralı JAMES BOND, 9 numaralı THEWORDISMINE ve 2 numaralı BEYAZ BULUT eşit olarak yazılmalı. 7 numaralı PRENSES NEHİR startta takılmaz ise sürpriz yapabilir. Formunun zirvesindeki 1 numaralı KUPA ASI unutulmamalı. Geniş şablonlar bu ayağı kapayabilir.

6. Koşu: Takı ilavesinin ardından kazanmaya başlayan 2 numaralı BAHAR SULTAN, kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde favori olmayı hak ediyor. Kum pist performansı son derece tatminkar olan 1 numaralı UMUTÇİÇEĞİ birincilik mücadelesinde olacak isimler arasında yer alıyor. 8 numaralı İSTASYON, 9 numaralı İSMİNAZ, 3 numaralı BİNBİR ile 7 numaralı ZEHİR HAFİYE yazılarak bu ayak geçilebilir.

7. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 7. Koşusun kapatılması taraftarıyım.   

8. Koşu: 27 yarışlık birincilik hasretine bugünkü binicisi Ayhan Kurşun idaresinde İstanbul’da kazanarak son veren 5 numaralı ZEALOUS LINE’ın, hiçte yabancısı olmadığı Ankara çiminde de kazanmasını bekliyorum.

9. Koşu: Boğaz yollarından gördüğü tedavisinin ardından  3 yarış koşan ve son yarışıyla istenilen seviyeye geldiğini gözler önünde seren 5 numaralı BURUKMERT’in dişine göre rakipler yanında birinciliğe yakın görüyorum.